Nowy stary Radiohead

Zapowiedzi

Wkrótce nakładem XL Recordings ukaże się wydawnictwo zatytułowane "OKNOTOK", zawierające materiał z trzeciej, przełomowej płyty Radiohead - "OK COMPUTER".

Oprócz oryginalnych dwunastu kompozycji, które w 1997 roku znalazły się na płycie „OK COMPUTER”, na „OKNOTOK” będzie można także znaleźć osiem nagrań pochodzących ze stron B singli oraz spełnienie marzeń kolekcjonerów twórczości ekipy Thoma Yorke’a, utwory: „I Promise”, „Lift” i „Man Of War”. Te trzy nagrania pochodzące z czasów „OK COMPUTER” będą opublikowane po raz pierwszy. Cały materiał został poddany remasteringowi.
Wydawnictwo w wersji cyfrowej, na dwóch płytach CD oraz trzech płytach winylowych ukaże się 23 czerwca.
W lipcu pojawi się także specjalna wersja wydawnictwa, „OKNOTOK BOXED EDITION„, zawierająca trzy płyty wytłoczone na 180-gramowym winylu, książkę w twardej oprawie z grafikami, tekstami piosenek, notatkami Yorke’a i roboczymi pracami Donwooda i Tchocka oraz kasetowy mixtape na C90, przygotowany przez zespół, a skompilowany z nagrań z sesji i demo „OK COMPUTER”. W takiej formie album będzie do kupienia za pośrednictwem oficjalnej strony zespołu.

Źródło: materiały prasowe


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →