Printworks powróci?! Jest oświadczenie właścicieli

fot. materiały prasowe
News
Printworks London

Londyński Printworks od początku swojej działalności w 2017 roku stał się miejscem absolutnie kultowym na brytyjskiej mapie klubowej. To tutaj grają największe nazwiska na świecie, w tym miejscu odbywają się epickie showcase'y najbardziej liczących się labeli na scenie. Legendarna przestrzeń zamyka się z początkiem roku, jednak na horyzoncie pojawiło się światełko w tunelu z nadzieją na przetrwanie najważniejszej elektronicznej miejscówki w stolicy Wielkiej Brytanii.

Printworks. Nadzieja na przetrwanie

Londyński klub znany wszystkim zwolennikom muzyki elektronicznej wkrótce zakończy swoją działalnośćW 2016 roku władze City Of London wydały zezwolenie, aby w olbrzymim industrialnym obiekcie, mogącym pomieścić nawet 5 tysięcy osób, powstał klub techno i house, zachowujący piękno starej drukarni, która niegdyś się tam mieściła.

Printworks
Printworks / fot. materiały prasowe

Dzisiaj otrzymaliśmy informację, że Printworks jest w trakcie rozmów prowadzących do ponownego otwarcia klubowych przestrzeni po rozpoczęciu przebudowy gruntów z początkiem 2023 roku. Klub z południowego Londynu potwierdził, iż zamknie się zgodnie z planem w 2023 roku. Taki stan rzeczy wynika z długo planowanej przebudowy, zakładającej pierwotnie zastąpienie obecnej drukarni nowo powstałymi biurowcami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Printworks usytuowany w Rotherhithe miał stać się miejscem nie tylko przeznaczonym na biura, ale również na sklepy „wykorzystujące ikoniczną, podłużną strukturę miejsca oraz zachowujące sale prasowe, z dodatkową rozbudową na dachu i południowym końcu samego budynku”.

Bicep at Printworks 2018 

Sprawy właśnie nabrały nowego obrotu, dając nadzieje na przetrwanie uwielbianego przez klubowiczów i artystów miejsca. Printworks potwierdza, że we współpracy z British Land (jedna z największych firm deweloperskich i inwestycyjnych w Wielkiej Brytanii) prowadzone są szczegółowe rozmowy na temat powrotu klubu w swoje dotychczasowe miejsce.

W tym momencie potwierdzamy, iż obiekt zostanie zamknięty w nowym roku. Absencja zaplanowana jest na kilka lat – tyle wynosić będzie okres modernizacji. Jako zespół zobowiązujemy się do zachowania istoty kultowego Press Halls. Szanujemy ducha miejsca, które wszyscy pokochaliśmy. Wraz z British Land ciężko pracujemy nad projektami, mającymi na celu podnosić jakość naszego terytorium. W międzyczasie zamierzamy zakończyć rozdział Printworks w jego obecnym kształcie. Zrobimy, co możemy, aby najbliższe imprezy były hołdem dla spuścizny ostatnich pięciu lat. Dziękujemy za wasze wsparcie. To wy byliście kluczowi w doprowadzeniu nas do obecnego punktu. To dzięki wam jest nadzieja na przyszłość Printworks

– właściciele klubu.

W najbliższym czasie ze swoimi autorskimi nocami pojawią się Charlotte de Witte, Paul van Dyk czy Dixon. Na imprezie Exhale Amelie Lens 10 grudnia wystąpi m.in. VTSS z potężną obsadą. Obok naszej reprezentantki zagrają Kobosil, Airod, 999999999 live oraz Anetha. Pełen program znajdziemy na oficjalnie stronie Printworks.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →