The Beams – nowy klub ekipy od Printworks rusza z przegrubym programem na jesień

Fot. Materiały promocyjne
News
The Bems - poznajcie nowy, obiecujący londyński klub

Londyn zyska nowe miejsce imprezowe. The Beams anonsowany jest jako klub, gdzie „muzyka elektroniczna rozbrzmiewać będzie w industrialnym, unikalnym otoczeniu”.

The Beams – poznajcie nowy, obiecujący londyński klub

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że znany wszystkim entuzjastom elektronicznych brzmień klub Printworks wkrótce zakończy działalność. Na otarcie łez otrzymaliśmy właśnie informację, że ta sama ekipa, która zarządzała Printworks, szykuje się do otwarcia nowej miejscówki z muzyką elektroniczną. Mowa o klubie The Beams. Nowy lokal ma być „centrum kulturalnym z prawdziwego zdarzenia”, gdzie „muzyka elektroniczna rozbrzmiewać będzie w industrialnym, unikalnym otoczeniu”.

AW22 OCTOBER SHOWS REVEALED

Imponujący program

Ujawniono właśnie line-upy początkowych wydarzeń, które odbędą się w nowym klubie i wyglądają one naprawdę obiecująco. Pierwszym artystą, który pojawi się na scenie The Beams, będzie Michael Bibi. Stanie się to 1 października. Brytyjczyk zaprezentuje publiczności swój konceptualny występ o nazwie ELOVATE, podczas którego towarzyszyć mu będzie spora pula zaprzyjaźnionych DJ-ów i producentów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tydzień później, 8 października, jego miejsce zajmie team B2B Patricka Toppinga i Denisa Sulta. Natomiast w następnym tygodniu, w sobotę 15 października, swoje umiejętności zaprezentuje Honey Dijon, która do The Beams przyprowadzi takie gwiazdy jak m.in. Dan Shake i Natasha Diggs. W następny weekend, aby dopełnić październikowe wydarzenia, do Roomu 1 przybędą Kölsch, Stephan Bodzin live, KAS:ST i inni. W Londynie zamelduje się również The Haçienda i przywiezie ze sobą takie nazwiska jak Cybotron, The Orb i 808 State. W miarę upływu sezonu, aż do grudnia, ogłaszane będą kolejne imprezy.

Bilety na imprezy w The Beams już dostępne

Bilety na wydarzenia trafiły już do ogólnej sprzedaży. Wejściówki można nabyć pod tym adresem.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →