Już wiemy, co stanie się z londyńskim Printworks

Fot. Lonstreet.com
News
Printworks przechodzi do historii

Legendarny klub nocny Printworks stanie się wkrótce miejscem, do którego niekoniecznie chcielibyście trafić.  

Printworks przechodzi do historii

Londyńska miejscówka znana wszystkim entuzjastom elektronicznych brzmień wkrótce zakończy działalność. W 2016 roku władze City Of London wydały zezwolenie, aby w olbrzymim industrialnym obiekcie, mogącym pomieścić nawet 5 tysięcy osób, powstał klub techno i house, zachowujący piękno starej drukarni, która niegdyś się tam mieściła. Zezwolenie zostało wydane na okres pięciu lat i wiemy już, że nie zostanie ono niestety przedłużone.

Właściciele klubu wraz z mieszkańcami Londynu zrobili naprawdę dużo, żeby tak się nie stało, jednak niepomyślna decyzja rady miasta została już ogłoszona i nie można się od niej w żaden sposób odwołać. Czytamy w niej, że cały teren Printworks zostanie przekształcony w biura.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przebudowa Printworks spowoduje zachowanie i ponowne wykorzystanie tego ikonicznego budynku, aby stworzyć najlepsze w swojej klasie i elastyczne miejsce pracy

– obwieścili włodarze miasta.

Printworks London
Fot. Lonstreet.com

Biura i sklepy

Teraz Printworks, usytuowany w Rotherhithe w południowym Londynie, ma stać się miejscem nie tylko przeznaczonym na biura, ale również na sklepy „wykorzystujące ikoniczną, podłużną strukturę miejsca oraz zachowujące sale prasowe, z dodatkową rozbudową na dachu i południowym końcu samego budynku”.

Firma Hawkins Brown stojącą za „transformacją” Printowrks, tak wypowiada się o całym projekcie:

Proponowany projekt czerpie z rozległych badań nad ponownym wykorzystaniem budynków przemysłowych w celu stworzenia innowacyjnego, jedynego w swoim rodzaju miejsca. Zainspirowaliśmy się śmiałą i funkcjonalną formą oryginalnego budynku Harmsworth Quay Printworks, aby wygenerować odpowiedź architektoniczną; zachowanie jak największej ilości struktury i szkieletu istniejącego budynku oznacza, że minimalizujemy rozbiórkę i emisję węgla.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →