Polo & Pan na dwóch występach w Polsce! Francuska elegancja zawita nad Wisłę w marcu przyszłego roku

Eventpromo News
Polo & Pan

Polo & Pan zagrają dwa DJ sety w Polsce. To kolejny powód by czekać, aż zbliżający się ku końcowi rok 2020 dobiegnie swego kresu.

Myślę, że każdy z nas jak czyta te słowa, ma wiele powodów by chylący się ku końcowi rok 2020 już się skończył, a my mogli wrócić do starej rzeczywistości. Tego samego zdania wydają się być włodarze Follow The Step, którzy zaczęli ogłaszać swoje plany bookingowe na początek marca 2021. A trzeba przyznać zaczęli z wysokiego C!

Polo & Pan live @ Serre Monumentale in Paris, France for Cercle

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W marcu do Polski zawita jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów w świecie muzyki elektronicznej. Mowa oczywiście o francuzach Polo & Pan, którzy zagrają 2 DJ sety – w Warszawie i Poznaniu. Jeśli jeszcze nie znacie ich twórczości to podpowiem Wam, że to jest właściwy moment, żeby zacząć zaznajamiać się z ich muzyką. Oj, warto!

Polo & Pan @ Cabaret Sauvage in Paris, France for Cercle

Polo & Pan grupa, której początki datuje się na rok 2012, gdy to panowie Paul Armand-Delille (Polocorp) i Alexandre Grynszpan (Pan) spotkali się w paryskim klubie La Baron, gdzie obaj występowali jako rezydenci. Od tego czasu tworzą i występują wspólnie czarując publikę na całym świecie.

Ich twórczość, określana mianem french touch, to unikatowa fuzja wokalnej elektroniki z parkietowymi przebojami. Miejsce, w którym finezja i lekkość francuskiej piosenki spotyka się z głębokim basem i tropikalnymi wstawkami, które razem sprawią, że zatracicie się w tańcu!

Polo & Pan w Polsce w marcu 2021

Jeśli udało mi się przykuć Waszą atencję tym krótkim nakreśleniem zarysu sylwetki artystycznej duetu, to koniecznie sprawdźcie naszą recenzję ostatniego EP. Naprawdę warto!

Polo & Pan wystąpią 12 marca w warszawskiej Pradze Centrum oraz 13 marca w poznańskiej Tamie. O dostępności biletów będziemy informować na bieżąco.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →