Polo & Pan – „Good Times” – francuska piosenka elektroniczna

Duet Polo & Pan powraca z pierwszym pełnoprawnym wydawnictwem w tym roku. Feel Good to doskonały materiał, który idealnie wpisuje się w obecną rzeczywistość, niosąc radość i nadzieję.

Polo & Pan, czyli renesans French Touch

Polo & Pan to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych duetów muzycznych w świecie muzyki elektronicznej. Panowie Paul Armand-Delille (Polocorp) i Alexandre Grynszpan (Pan) spotkali się w 2012 roku w paryskim klubie La Baron, gdzie obaj byli rezydentami. Od tamtego czasu zawiązała się między niemi nie tylko przyjaźń ale również współpraca, która, jak pokazują ich muzyczne dokonania, miała poskutkować jednym z najbardziej nietuzinkowych projektów ostatnich lat. Polo & Pan to prawdziwa taneczna bomba, która odrodziła w sercach fanów produkcji spod szyldu French Touch nadzieję na lepsze jutro ich ukochanej stylistyki.

Polo & Pan live @ Serre Monumentale in Paris, France for Cercle

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak powszechnie wiadomo obecny rok nie należy do najlepszych dla współczesnego przemysłu muzycznego. Pandemia w jakiś sposób pokrzyżowała szyki zdecydowanej większości z nas, dla tego też nowa EPka paryskiego duetu to coś czego wszyscy potrzebowaliśmy jak kania dżdżu. Ona po prostu podnosi na duchu!

Polo & Pan – Feel Good – nowe EP duetu

Na Feel Good przyszło nam czekać prawie rok, bo tyle upłynęło od ostatniego pełnoprawnego wydawnictwa Polo & Pan – minialbumu zatytułowanego Gengis. Okres przerwy wydawniczej muzycy spędzili podróżując, grając i wymieniając się muzycznymi doświadczeniami z ludźmi z całego świata. I o tym też opowiadać ma ich najnowsze dzieło. Jak mówią:

Im więcej podróżowaliśmy, zarówno z geograficznego, jak i dźwiękowego punktu widzenia, tym większa stawała się nasza podstawa. Wyobraźnia jest pamięcią, a przez słuchanie setek utworów powstają syntezy w naszym procesie twórczym. Wymieniamy się pomysłami i wybieramy najlepsze, nigdy nie słuchając naszego ego. Pozwalamy mówić naszym fantazjom. Feel Good zabiera nas w rejs po Nilu lub eksploracje Amazonki.

Najnowsze EP składa się z 4 kawałków i ukazało się nakładem Hamburger Records/Ekleroshock/Caroline International. Polo & Pan powracają ze wszystkim tym, za co kochają ich fani. Francuską piosenką w elektronicznym anturażu (Attrape-rêve ), zakrawającym o radosny elektro pop tytułowym kawałkiem Feel Good i wyraźnie inspirowanym muzyką disco Pili Pili. Na sam koniec francuscy czarodzieje zostawiają przepiękny, bajkowy kawałek Peter Pan, który powstał we współpracy z Antonin, którą kojarzyć możecie z poprzednich produkcji duetu.

W tym momencie wypadałoby powiedzieć kilka słów podsumowania, ale jest mi niezwykle ciężko napisać coś konkluzywnego na temat Feel Good, gdyż uważam, że to po prostu jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, materiałów jakie słyszałem od kilku miesięcy. Jedyne porównanie, które przychodzi mi do głowy odnosi się do zupełnie innej sfery sensualnej. Gdyby nowe EP Polo & Pan było perfumami, to pachniałoby orzeźwiającymi cytrusami z charakterystyczną francuską domieszką róży stulistnej…

Polo & Pan – Feel Good EP

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →