Piotr Klejment powraca na nowej EP-ce Rrapha

fot. Rraph / Soundcloud + Piotr Klejment / Facebook
News
rraph piotr

Po długiej nieobecności spowodowanej chorobą, polski didżej i producent Piotr Klejment powraca na scenę z nową energią oraz muzyką. Kilka dni temu miała miejsce premiera EP-ki Angstrom autorstwa Rafała Paździora, znanego pod aliasem Rraph. To na niej znalazł się również remiks warszawskiego artysty.

Rraph. Nowa siła

Rraph, polski producent bazujący w Islandii, prezentuje swoje drugie mini-wydawnictwo w tym roku, na którym znajdziecie kolejną dawkę intensywnych, atmosferycznych techno kawałków, które świetnie sprawdzą się zarówno na bifora, jak i w prime time nocy. Czteroutworowa EP-ka Angstrom została wydana pod szyldem australijskiej oficyny Gynoid Audio.

Rraph – Angstrom

Ostatnim utworem na trackliście jest electro-renterpretacja peak-timeowego bangeru Ossala, autorstwa powracającego po latach nieobecności Piotra Klejmenta. Sam warszawski producent nie kryje radości z powrotu i podzielił się ze swoimi fanami osobistymi przemyśleniami:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od 2016 roku zagrałem kilka razy – wcześniej muzyka, imprezy, życie było ustawione pod to. To już koleiny raz, kiedy walczyłem o swoje zdrowie i wygrałem. Muzyka zmieniła się przez te 7 lat – ja się zmieniłem. Trochę to wygląda tak, jakbym zaczynał od nowa, nikt mnie nie zna. Zaczynam znów z najniższego stopnia i chce znów udowodnić, ze mogę swoją muzyka inspirować i dawać radość. Jednakże zmieniłem się, już nie jestem tym człowiekiem, którym byłem te kilka lat temu, innym niż mnie pamiętają ludzie, z którymi działałem na scenie. Jedyne co pozostało i jest w stanie wzrostu, to pasja i pragnienie bycia częścią tego wspaniałego ruchu. Probówalem i udało się, jednakże priorytety się zmieniły. Nie chce ślepo biec za hypem, lajkami i ilością bookingow. Rodzina i miłość, dom, zdrowie – to się liczy. Nadal chcę inspirować się i być inspiracją, udowadniam to sobie i chce udowodnić światu. Takie momenty są dla mnie bardzo ważne, gdy poświęcam ogromna ilość energii i czasu aby się doskonalić, dlatego zdecydowałem się to napisać, trochę aby się tym podzielić, a trochę aby sam się pokrzepić, mieć punkt odniesienia oraz by poinformować, ze jestem gotów na wyzwania, żeby świat o tym uslyszał, bo w końcu po to się to robi… dzięki za support i już niedługo kolejne wrzutki… pokój – napisał Piotr Klejment

Remiks został doceniony przez samego Dave’a Clarcka, który umieścił go w swoim cotygodniowym podcaście Whitenoise. Ponadto kawałki z EP-ki znalazły się w ścisłych topkach najlepszych kwietniowych wydawnictw techno oraz electro w serwisie Beatport. Gratulujemy!

Rraph – Ossala (Piotr Klejment Remix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →