OBRA Festival 2023 – idealne rozpoczęcie festiwalowego sezonu

via facebook.com/festivalobra
Eventpromo
Obra Festival

Od 23 do 25 czerwca w gminie Gorzyca, pod Międzyrzeczem w województwie lubuskim, odbędzie się czwarta edycja kameralnego, elektronicznego festiwalu OBRA Festival. To idealne rozwiązanie dla poszukujących jakościowej elektroniki w przepięknych okolicznościach natury. Sprawdź szczegóły.

OBRA Festival – elektronika, chill, przyroda

OBRA Festival to wyjątkowy festiwal, odbywający się na lubuskiej polanie wśród stawów, dwustuletnich dębów i tytułowej rzeki. Znakomita alternatywa dla zmęczonych wielotysięcznymi eventami skupia się na przekrojowej muzyce elektronicznej – na miejscu usłyszymy brzmienia electro, house, disco czy melodic techno. OBRA Festival będzie jako jeden z pierwszych graczy na rynku festiwalowym otwierać letni sezon! Obok muzyki organizatorzy szykują szereg atrakcji, aby wypełnić wolny czas pomiędzy nocnymi harcami.

via facebook.com/festivalobra

Do dyspozycji festiwalowiczów zostaną oddane hektary dzikiej zieleni, trzy sceny, bar, punkt gastro, boisko do siatkówki plażowej, spływ kajakami oraz możliwość podróży w głąb siebie na terenie rozświetlonym feerią barw. Festiwalowe lato rządzi się swoimi prawami, dlatego organizatorzy gwarantują kontynuowanie imprezy pod zadaszeniem w razie ewentualnych opadów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

OBRA Festival
via facebook.com/festivalobra

Jeszcze chwilę musimy zaczekać na pierwsze programowe ogłoszenia. W zeszłym roku usłyszeliśmy tutaj czołówke polskich DJ-ów. Wystąpili m.in. Skarby, Enigmatic, la’too, KRZone, EQ, Neogenn, C.L.R, Java Jr, Eklektik, Artur Gutkowski czy Thomas Palec.

Czytaj także: Festiwale w 2023 roku, które musimy zobaczyć na własne oczy

Baza noclegowa to pokoje w odrestaurowanym XIX-wiecznym. pensjonacie oraz pole namiotowe z dostępem do bieżącej wody i toalet. Obserwujcie wydarzenie na Facebooku – tam znajdziemy szczegółowe informacje na temat liczby dostępnych pokoi i cen. Rezerwacji noclegowych mogą dokonać wyłącznie osoby z wcześniej zakupionym biletem.

Obra Festival 2023 – gdzie dostaniemy wlotki?

Karnety na czwartą edycję kameralnego OBRA Festival otrzymamy za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Najtańsze bilety early birds rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Polecamy nie zwlekać z decyzją, tym bardziej, że w sprzedaży są obecnie wlotki z drugiej puli w promocyjnej cenie 179zł. Cena ta utrzyma się do końca marca lub do ich wyczerpania.

OBRA Festival 2021 – aftermoviePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →