Już za chwilę nowy album Kelly Lee Owens. Artystka wrzuca do sieci trzeci singiel – posłuchaj

fot. Traianos Pakioufakis
News Zapowiedzi

Zjawiskowa walijska kompozytorka Kelly Lee Owens w tym tygodniu wyda swój trzeci longplay – LP.8. Na dwa dni przed jego premierą na YouTubie pojawił się trzeci singiel promujący najnowsze wydawnictwo – One. Sprawdźcie, jak brzmi!

Kelly Lee Owens – idzie nowe

One to ostatnia zapowiedź albumu LP.8 przed jego cyfrową premierą w piątek 29 kwietnia. Singiel jest trzecim utworem z najnowszej płyty Kelly Lee Owens po zaprezentowanych w zeszłym miesiącu dwóch singlach – Sonic 8 oraz Olga. Minimalistyczny klip został wyreżyserowany przez bazującą w Londynie reżyserkę Zeynep Ağcabay. LP.8 będzie następcą drugiego albumu Owens z 2020 roku, Inner Song, który zdobył ubiegłoroczną nagrodę Welsh Music Prize. Współproducentem najnowszego nagrania artystki jest norweski producent Lasse Marhaug, który wcześniej współpracował z takimi postaciami muzyki eksperymentalnej jak król noise’u Merzbow, doom-metalowcami z Sunn O))) czy uznaną wokalistką Jenny Hval.

Kelly Lee Owens – One

Eksperymentalny album Kelly Lee OwensLP.8, pojawi się w wersji cyfrowej 29 kwietnia, a fizycznie 10 czerwca za pośrednictwem Smalltown Supersound. Już teraz można zamówić wersję winylową w przedsprzedaży na Bandcampie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dla mnie 8 oznaczało ukończenie – album, który będzie nieskończenie falować ze mną osobiście.

– powiedziała artystka

Walijska kompozytorka od kilku lat jest na fali: po owocnej współpracy z Danielem Averym i fenomenalnym debiucie, parę miesięcy temu, dokładnie 28 października 2021 roku, Kelly Lee Owens wydała Unity, piosenkę przewodnią… Kobiecych Piłkarskich Mistrzostw Świata FIFA 2023, które odbędą się w Australii i Nowej Zelandii.

Nie możemy się doczekać nowego wydawnictwa i mamy ogromną nadzieję, że niedługo zobaczymy ją w Polsce!

Kelly Lee Owens – LP.8

Zobacz także: Caterina Barbieri z nowym singlem Broken Melody – posłuchajPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →