Nitzer Ebb wystąpią na jedynym koncercie w Polsce

Fot. Materiały promocyjne
News
Nitzer Ebb - przebojowa mieszanka muzyki industrialnej i elektro pop

Nitzer Ebb, absolutni klasycy EBM/industrialu, odwiedzą nasz kraj w maju. Tego koncertu nie możecie przegapić!

Nitzer Ebb. Przebojowa mieszanka muzyki industrialnej i elektro popu


Grupa Nitzer Ebb powstała w 1982 roku w angielskim Essex z inicjatywy Douglasa McCarthy’ego (śpiew, instrumenty klawiszowe ) i Bona Harrisa (instrumenty klawiszowe, perksuja). Debiutancki longplay grupy, That Total Age, ukazał się w roku 1987 nakładem Mute Records. 2 lata później do sklepów trafiła kolejna płyta zatytułowana Belief. Współproducentem materiału był Flood, współpracownik Depeche Mode i U2. Na fali sukcesu Belief Nitzer Ebb supportowali Depeche Mode podczas słynnej Violation Tour (1990).

NITZER EBB – Getting Closer

Zespół ma na swoim koncie aż 11 albumów studyjnych oraz kilka wydawnictw EP. Trasy koncertowe grane u boku absolutnych klasyków ugruntowały ich pozycję, zjednując sobie oddanych fanów na całym świecie. Dodatkowo świetna forma wokalna Douglasa McCarthy’ego sprawia, że do dziś na żywo zespół prezentuje się fenomenalnie. Ich szalenie niepokojąca, a zarazem przebojowa mieszanka muzyki industrialnej i elektro popu nie pozwoliła przejść obok nich obojętnie, odciskając swoje piętno na muzycznej scenie Europy lat 80. Dla wszystkich fanów ejtisowych brzmień koncert Nitzer Ebb to pozycja obowiązkowa!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nitzer Ebb w Warszawie, w klubie Progresja
Fot. Materiały promocyjne

Nitzer Ebb. Kto w roli supportu?

Gościem specjalnym otwierającym wydarzenie będzie łódzki zespół Hedone. Powstały na początku lat 90. projekt kierowany przez Wojtka Króla należy z pewnością do grona najbardziej nowatorskich, niepoddających się zaszufladkowaniu polskich formacji. Albumem 2020 Hedone powróciło po 15 latach milczenia. Zespół w znakomitej formie prezentuje publiczności swoje nowe koncertowe wcielenie, sięgając zarówno po nowe kompozycje, jak i po te z debiutanckiej płyty.

Nitzer Ebb i Hedone wystąpią w Warszawie, w klubie Progresja – bilety

Koncert Nizer Ebb i Hedone odbędzie się 25 kwietnia w warszawskim klubie Progresja. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →