Odświeżona wersja dokumentu Depeche Mode „101” już dostępna

Fot. Materiały promocyjne
News
Depeche Mode - koncert, który stał się legendą

Do sprzedaży trafiło nowe, odświeżone wydanie filmu 101, dokumentujące występ zespołu Depeche Mode podczas trasy promującej album Music For The Masses oraz zatytułowany tak samo album koncertowy.

Gratka dla Depeszy

Na fanów czeka pakiet obejmujący aż pięć różnych płyt (CD/DVD/Blu-ray), jak również wersja ograniczająca się do pojedynczej płyty Blu-ray. 101 to sto pierwszy koncert w ramach światowej trasy Depeche Mode Music For The Masses, który odbył się 18 czerwca 1988 roku na stadionie Rose Bowl w Pasadenie.

To niesamowite móc zobaczyć film D.A. Pennebakera, jak również ten okres naszej kariery w nowym świetle i wspaniałej jakości.
– powiedzieli członkowie zespołu Depeche Mode

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Depeche Mode – koncert, który przeszedł do legendy

Przełomowy film został wyreżyserowany przez team w składzie: D.A. Pennebaker oraz Chris Hegedus, w kreatywnej współpracy z członkami zespołu Depeche Mode. To właśnie oni byli odpowiedzialni za zorganizowanie specjalnego konkursu dla swoich fanów, w którym główną nagrodą była możliwość wystąpienia właśnie w tym filmie. Wspomniany dokument w idealny sposób pokazał synergię między zespołem, a jego fanami. Była to niesamowita akcja specjalna, kiedy zwycięzcy konkursu podróżowali po Ameryce, aby wziąć udział w przełomowym koncercie zespołu na Rose Bowl.

Byliśmy bardzo podekscytowani współpracą z Sony Music przy cyfrowym odświeżaniu Depeche Mode 101. Zdecydowanie jest to jeden z naszych ulubionych filmów wszech czasów i jedno z najbardziej niesamowitych filmowych doświadczeń. To idealne zwieńczenie trasy koncertowej Music For The Masses, kiedy legendarna, brytyjska formacja szturmem zdobyła Amerykę. A wszystko to działo się na oczach zagorzałych młodych fanów podczas niezapomnianej wycieczki do Rose Bowl w Pasadenie. Pod koniec trasy staliśmy się ich największymi fanami. Cieszymy się, że możemy to przedstawić w nowym wydaniu dla fanów z całego świata.
– skomentowała z kolei współreżyserka 101, Chris Hegedus

Depeche Mode – 101 – trailerPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →