Nina Kraviz prezentuje klip do utworu „Skyscrapers”

Fot. Materiały promocyjne
News
Nina Kraviz w nowej odsłonie 

Popularna rosyjska producentka i DJ-ka wypuściła do sieci melancholijny teledysk do singla, który swoją premierę miał w lipcu.

Nina Kraviz w nowej odsłonie

Urodzona na Syberii Nina Kraviz należy do najbardziej znanych i najbardziej pożądanych na światowych imprezach i festiwalach DJ-ek. Jej nowe utwory czy wydawnictwa zawsze budzą spore emocje i dzielą odbiorców na tych, którzy są w osobie Kraviz bezgranicznie zakochani i takich, którzy zarzucają jej granie podrabianego underground techno, pretensjonalność i warsztatowe braki.

Najnowszy singiel rosyjskiej producentki i DJ-ki zapewne doleje tylko oliwy do ognia. Czemu? Jest to bowiem najbardziej popowy i po prostu najbardziej przystępny, wpadający w ucho, kawałek w całej karierze artystki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Napisałem Skyscrapers podczas jednej z moich długich i dalekich podróży. To piosenka o miłości. Opowiada o tym, jak bardzo można za kimś tęsknić, nawet jeśli nie zawsze się dogadujesz w różnych sprawach z tą osobą. W chwilach kłótni chcesz po prostu uciec tak szybko, jak możesz, tylko po to, by pięć minut później poczuć, że chcesz wrócić do swojego ukochanego – mówi Kraviz.

Nina Kraviz – mamy teledysk

Mieszając elektroniczne bity z melodyjnymi, popowymi dźwiękami i lirycznym wokalem, Skyscrapers pokazuje talent Kraviz w zupełnie nowym świetle. Być może mamy nawet do czynienia z pewnym przełomem w 12-letniej karierze Rosjanki. Klimat kawałka podkreśla dodatkowo melancholijny teledysk, w którym Kraviz przemierza miejskie i pustynne przestrzenie.

Nina Kraviz – Skyscrapers 

Skyscrapers to pierwszy singiel z nadchodzącej EP-ki DJ-ki, która ma się ukazać jeszcze w tym roku. Po niej, w 2022 roku, ukaże się już pełny album studyjny.

Nina Kraviz – DJ-ka o światowej sławie

Nina Kraviz swoją muzyczną karierę zaczęła od śpiewu, a dopiero w późniejszych latach zainteresowała się również graniem oraz produkcją muzyki. Jej pierwszy singiel Amok, który nagrała wraz z Andrieshem oraz Stas Crossem jako Myspacerocket, ukazał się na wytwórni Grega WilosnaB77. Dwa lata później, w 2009 roku artystka związała się z labelem Underground Quality, dla którego przygotowała swoją debiutancką solową EP’kę zatytułowaną First Time.

Jeszcze w tym samym roku Kraviz wydała dwa kolejne single – przełomowy Pain In The Ass dla Rekids oraz nagrany wraz z Efdeminem Hotter Than July / Sun dla Naif. Od tego czasu Nina regularnie występuje w najsławniejszych klubach na całym świecie jak: Panorama bar, Fabric, Fuse, Goa czy też Space.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →