Nina Kraviz prezentuje klip do utworu „Skyscrapers”

Fot. Materiały promocyjne
News
Nina Kraviz w nowej odsłonie 

Popularna rosyjska producentka i DJ-ka wypuściła do sieci melancholijny teledysk do singla, który swoją premierę miał w lipcu.

Nina Kraviz w nowej odsłonie

Urodzona na Syberii Nina Kraviz należy do najbardziej znanych i najbardziej pożądanych na światowych imprezach i festiwalach DJ-ek. Jej nowe utwory czy wydawnictwa zawsze budzą spore emocje i dzielą odbiorców na tych, którzy są w osobie Kraviz bezgranicznie zakochani i takich, którzy zarzucają jej granie podrabianego underground techno, pretensjonalność i warsztatowe braki.

Najnowszy singiel rosyjskiej producentki i DJ-ki zapewne doleje tylko oliwy do ognia. Czemu? Jest to bowiem najbardziej popowy i po prostu najbardziej przystępny, wpadający w ucho, kawałek w całej karierze artystki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Napisałem Skyscrapers podczas jednej z moich długich i dalekich podróży. To piosenka o miłości. Opowiada o tym, jak bardzo można za kimś tęsknić, nawet jeśli nie zawsze się dogadujesz w różnych sprawach z tą osobą. W chwilach kłótni chcesz po prostu uciec tak szybko, jak możesz, tylko po to, by pięć minut później poczuć, że chcesz wrócić do swojego ukochanego – mówi Kraviz.

Nina Kraviz – mamy teledysk

Mieszając elektroniczne bity z melodyjnymi, popowymi dźwiękami i lirycznym wokalem, Skyscrapers pokazuje talent Kraviz w zupełnie nowym świetle. Być może mamy nawet do czynienia z pewnym przełomem w 12-letniej karierze Rosjanki. Klimat kawałka podkreśla dodatkowo melancholijny teledysk, w którym Kraviz przemierza miejskie i pustynne przestrzenie.

Nina Kraviz – Skyscrapers 

Skyscrapers to pierwszy singiel z nadchodzącej EP-ki DJ-ki, która ma się ukazać jeszcze w tym roku. Po niej, w 2022 roku, ukaże się już pełny album studyjny.

Nina Kraviz – DJ-ka o światowej sławie

Nina Kraviz swoją muzyczną karierę zaczęła od śpiewu, a dopiero w późniejszych latach zainteresowała się również graniem oraz produkcją muzyki. Jej pierwszy singiel Amok, który nagrała wraz z Andrieshem oraz Stas Crossem jako Myspacerocket, ukazał się na wytwórni Grega WilosnaB77. Dwa lata później, w 2009 roku artystka związała się z labelem Underground Quality, dla którego przygotowała swoją debiutancką solową EP’kę zatytułowaną First Time.

Jeszcze w tym samym roku Kraviz wydała dwa kolejne single – przełomowy Pain In The Ass dla Rekids oraz nagrany wraz z Efdeminem Hotter Than July / Sun dla Naif. Od tego czasu Nina regularnie występuje w najsławniejszych klubach na całym świecie jak: Panorama bar, Fabric, Fuse, Goa czy też Space.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →