2021 w wykonaniu Deniro: Trip z Niną Kraviz, współpraca z Marcelem Dettmannem

Fot. DGTL
News
Deniro, DGTL, Identifier

Związany od 2019 roku z festiwalem DGTL, po upływie dwóch lat, ma okazję wydać muzykę w wytwórni sygnowanej znakiem holenderskiej marki. Artysta, producent i współzałożyciel TAPE Records Amsterdam, Deniro, wydał właśnie swoją drugą epkę w tym roku. Wzbogacona o remiks samego Marcela Dettmanna Identifier EP, inauguruje tym samym wydawnicze poczynania oficyny w roku 2021.

Reynier Hooft van Huijsduijnen, znany szerzej jako Deniro, jest na dobrej drodze wyłamania się ze schematu publikacji dwóch epek w jednym roku kalendarzowym. Niepisana nigdzie przez Holendra zasada nie objawiła się dotychczas wyłącznie na przestrzeni swoich początków (2012 i 2014) oraz 2017 i 2018, wydając muzykę w трип i TAPE Records Amsterdam. To w wytwórni należącej do Niny Kravitz, Holender wydał swoje pierwsze wydawnictwo w tym roku, Coachella.

Deniro – Identifier

Deniro. Precyzja w każdym calu

Otwierający EP tytułowy utwór Identifier charakteryzuje się typowym dla siebie „pull and push”. Wykorzystywana w produkcjach koncepcja, przyciągnęła uwagę wielu znakomitości z branży – od Niny Kraviz, po Bena Buitendijka. Remiks autorstwa Marcela Dettmanna jest doskonałym uzupełnieniem oryginalnego miksu, o krótką, ostrzejszą wersję utworu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Trzeci na płycie jest Infrared, zdominowany przez potężny groove i energiczne uderzenia syntezatorów z mroczniejszymi podtekstami. Łączy w sobie szybkie arpeggia i perkusję 909, z zaciętym rytmem i pędzącą perkusją. Zamykający Identifier EP, utwór Sunset, w swojej naturze jest nad wyraz melodyjny. Nie brakuje w nim syntezatorowych dźwięków i padów. Budowanie utworu jest zdefiniowane przez stały rytm i luźny groove, przeplatany atmosferycznymi i sennymi elementami.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →