Wszyscy do Amsterdamu! DGTL rozbija bank line-upem nadchodzącej edycji festiwalu

News

Festiwal DGTL dodaje kolejny dzień imprezowania oraz ogłasza potężny line-up. Nigdzie na świecie w czasie świąt wielkanocnych nie doświadczymy większego stężenia jakościowej elektroniki w jednym miejscu. Zobaczcie ten imponujący skład!

DGTL – festiwal wagi ciężkiej

W styczniu 2021 roku mało kto z nas myślał realnie o nachodzących festiwalach. Dzisiaj wracamy do pięknych czasów, kiedy z początkiem roku warto pomyśleć o rozplanowaniu imprezowego kalendarzyka. Jeszcze przed oficjalnym okresem letnim czeka nas bowiem holenderski szlagier. Do stawki najbardziej liczących się festiwali z muzyką elektroniczną w Holandii – obok Awakenings czy Dekmantel – od kilku lat dołączył właśnie DGTL. Co więcej, wśród fanów, jak i branżowców chodzi opinia, iż przebija on wymieniona konkurencję. DGTL 2022 zapowiadany jest jako bezkompromisowe wezwanie melomanów – do bycia świadkiem ponownego zjednoczenia światowego parkietu, celebrując wszystkie zakątki kultury klubowej.

DGTL

3 dni, 80 występów, 1 idea

Flagowe wydarzenie w globalnej serii festiwali DGTL odbędzie się między 15 a 17 kwietnia w Amsterdamie. Organizatorzy zapowiadają siedem scen, na których wystąpi podczas trzech dni aż 80 artystów z całego świata. Headlinerzy, ikony undergroundu, przyjaciele festiwalu oraz najbardziej utalentowani młodzi dj’e ze stolicy Holandii. Serce płonie na widok takich inicjatyw, zwłaszcza, iż zeszłoroczna edycja odbyła się w wersji digitalowej, o której pisaliśmy na łamach portalu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Piątkowy opening zapowiadany jest jako koncertowa część festiwalu – na rozruch otrzymamy występy w postaci Monolink live oraz afterową, kilkugodzinna sesję w wykonaniu Ame i Dixona. Całość odbędzie się w najpiękniejszej, industrialnej scenerii Amsterdamu NDSM Docklands.

Weekend marzeń z monsieur Garnierem i Kalkbrennerem

W sobotę na czele listy stoi żyjąca legenda, francuski pionier i wizjoner, jedna z najbardziej szanowanych postaci na scenie – Laurent Garnier. Na szczycie piramidy obok Laurenta znajdzie się z pewnością jeden z najważniejszych współczesnych młodych artystów disco Falamour. Najlepsze techno i house na świecie? Również pod tym adresem. Drugiego dnia swoje skille zaprezentuje m.in Zenker Brothers, SPDFJ, Sonja Moonear czy premierowy set Kerri Chandler b2b Hot Since 82.

Lauren Garnier

Niedzielne rozdania należeć będą do najgorętszych nazwisk, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Polot, energia, wszechstronność i przede wszystkim łamanie muzycznych barier – takich postaci należy się tutaj spodziewać. Nieobliczalny Blawan, inteligentny Roman Flugel, szalony Moodyman czy nie zawodzący Marcel Dettmann. Wisienką na torcie z pewnością będzie tutaj występ VTSS. Obecność Martyny na jednym z najlepszych festiwali na świecie chyba nikogo już nie dziwi. Tak więc kto nie święci jajek i nie zanurza się w żurku, lepszej alternatywy na aktywny, muzyczny weekend nie znajdzie. Bilety wciąż dostępne.

DGTL 2022 – line-up festiwalu

DGTL 2022 – piątek, 15 kwietnia 2022 – line-up

Âme & Dixon
Monolink [live]
Philou Louzolo
Leia

DGTL 2022 – sobota, 16 kwietnia 2022 – line-up

Adriatique
Ana Lilia
Animistic Beliefs [live]
Anotr
Binh
Clara Cuvé
Craig Richards & Nicolas Lutz
Egyptian Lover
Elkka [live]
Folamour
Freddy K
Goldband
India Jordan
Jaguar
Julian Anthony
Kerri Chandler & Hot Since 82
Ki/ki
Laurent Garnier
Likwid
Lucky Done Gone
Luke Vibert
Luuk Van Dijk
Mad Miran
Mala
Margaret Dygas
Mary Lake
Mr Scruff & Danilo Plessow (Mcde)
Nicola Cruz [live]
Pieter Jansen
Rampa Vs &me
Rroxymore
Sonja Moonear
Spfdj
Suze Ijó
Tama Sumo & Lakuti
Tsha
Zenker Brothers

DGTL 2022 – niedziela, 17 kwietnia 2022 – line-up

Afrodeutsche
Anz
Artbat
Blawan
Bradley Zero
Chloé
Collé
Coloray [dj]
Colyn
Dj Python [live]
Helena Hauff
Jeans
Jimi Jules
Job Jobse
John Talabot & Mano Le Tough
Jon Hopkins
Jungle By Night
Kléo
Lee Ann Roberts
Lsdxoxo
Marcel Dettmann
Meetsysteem
Moodymann
Nedda Sou
Nicky Elisabeth
Octave One [live]
Octo Octa
Overmono [live]
Paquita Gordon
Paula Temple
Perdu
Polo & Pan
Rod & Deniro
Roman Flügel
Shanti Celeste
Sofia Kourtesis [live]
Terr
Theo Kottis
Vtss
Worakls²
Very Special Guest: Paul Kalkbrenner [live]Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →