Moby powraca! Artysta zaprezentował singiel z nadchodzącej płyty

News
moby - nowy singiel

Ostatnimi czasy Moby coraz rzadziej wspominany był w kontekście muzycznym. Amerykanin zaszokował świat swoimi kontrowersyjnymi tatuażami, a częściej niż słowa piosenek, z jego ust padają słowa krytyki pod adresem Donalda Trumpa. Po 2 latach przerwy artysta zapowiedział nowy album.

Moby. Gorszy okres twórczy

Od premiery ostatniej płyty Moby’ego upływają już prawie dwa lata. Wydany w marcu 2018 roku album Everything Was Beautiful, and Nothing Hurt do najwybitniejszych nie należał. Pomimo długiej listy gości, sprawiał wrażenie anemicznego i skrajnie odtwórczego. Może to syndrom wypalenia, a może po prostu gorszy moment w trwającej już ponad 30 lat karierze muzyka. Już niedługo będziemy mogli się przekonać, w jakiej kondycji znajduje się legenda w 2020 roku.

Moby – Honey

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Moby – nowa płyta All Visible Objects – dochód ze sprzedaży przeznaczony na cele charytatywne

Nowa płyta amerykańskiego multiinstrumentalisty nosi tytuł All Visible Objects i ukaże się 6 marca. Co ciekawe, a czego można było się spodziewać, cały dochód ze sprzedaży krążka przeznaczony zostanie na cele charytatywne, a każdy z singli wspierać będzie inną spośród organizacji zajmujących się m.in. prawami zwierząt i kwestiami klimatycznymi.

Moby Okładka najnowszego albumu All Visible Objects

Singiel zapowiadający siedemnasty długogrający album Moby’ego, w mojej opinii, brzmi niezwykle obiecująco. Power is taken to dynamiczna kompozycja przywodząca momentami na myśl twórczość Faithless. Kawałek ma w sobie pewien rodzaj energii, którego brakowało ostatnimi czasy legendarnemu muzykowi. Mam nadzieję, że nie jest to tylko wynik gościnnego udziału perkusisty Dead KennedysD. H. Peligro, a zapowiedź lepszego okresu twórczego. Zresztą – posłuchajcie sami:

Moby – Power Is Taken ft. D.H PeligroPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →