Moby pokazuje, jak robi muzykę

News
Moby

Amerykański wokalista, muzyk, kompozytor, multiinstrumentalista oraz DJ i producent postanowił zdradzić swoim fanom, w jaki sposób tworzy swoje kompozycje.

Moby i jego jedyna miłość

Za przykład posłużył Moby’emu utwór My Only Love. Artysta na swoim kanale na platformie YouTube zaprezentował w krótkim filmiku, jak dokładnie przebiegał cały proces powstawania i nagrywania piosenki.

My Only Love jest coverem piosenki o tym samym tytule, którą w 1980 roku nagrał zespół Roxy Music. Co ciekawe, kiedy Moby usiadł do pianina i zaczął wygrywać pierwsze partie utworu, nie wiedział jeszcze, że ostatecznie przybierze ona formę coveru jednego z jego ulubionych kapel z lat młodości. Ostatecznie piosenka trafiła na tracklistę płyty Moby’ego All Visible Objects, która swoja premierą miała w tym roku.

Moby – My Only Love,  How To Make A Song

Moby – tytan pracy i showman

Moby to zdecydowanie jedna z najważniejszych i najbardziej charakterystycznych postaci dzisiejszej muzyki – twórca niezliczonej ilości przebojów, którego płyty sprzedały się w kilkunastu milionach egzemplarzy. Mimo tego, że ma opinię introwertycznego tytana pracy studyjnej, to jego występy na żywo są rewelacyjnymi, pełnymi witalności widowiskami.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.