’Systemy się walą, pozwólmy im upaść’ – Moby zdradza szczegóły płyty

Zapowiedzi

Moby potwierdził nową płytę projektu Moby & The Void Pacific Choir, która niesie wyjątkowe przesłanie dla świata.

Moby od lat aktywnie walczy o prawa zwierząt, prowadzi wegańskie bistro, organizuje wegański festiwal Circle V w Los Angeles. Po kilku latach odpoczynku od muzycznej sceny, amerykański twórca nową płytą wysyła mocne przesłanie do świata. „Systemy upadają, nasze wybory nas zabijają (…) niszczymy świat i nadal czujemy się nieszczęśliwi”
„Chciałem, by na tej płycie było wszystko, co lubię: punk, post-punk, new wave, euforyczny rave i trochę wrzasku” – mówi Moby o płycie „These Systems Are Failing„. „Muzyka pop pozostaje interesującym i ważnym medium. Może nie jest to najlepszy sposób, by dogłębnie analizować wszystkie detale bieżącej polityki, ale tworzenie muzyki, którą się kocha i możliwość zwrócenia uwagi na istotne problemy i kwestie, które cię niepokoją, tak by nie zanudzić słuchacza, to nadal coś do czego warto aspirować”.
„These Systems Are Failing” to płyta, która porusza złożone problemy, a jednocześnie nie brzmi jak awangardowy eksperyment. Moby w swoim manifeście wzywa śmiało: „systemy się walą. Pozwólmy im upaść!”. Artysta czuje, że nadal ma coś istotnego do przekazania, w równej mierze zaskakując świeżym brzmieniem i szlachetnym ideowym zaangażowaniem.

Moby & The Void Pacific Choir – These Systems Are Failing [NoPaper Records]
Data wydania: 14.10.2016
Tracklista:
01. Hey! Hey!
02. Break. Doubt
03. I Wait For You
04. Don’t Leave Me
05. Erupt & Matter
06. Are You Lost In The World Like Me?
07. A Simple Love
08. The Light Is Clear In My Eyes
09. And It Hurts

Źródło: Materiały prasowePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →