Mistrzowie i niespodzianki – oto kolejne rozdanie Audioriver Festival 2023

fot. facebook / artwork: muno.pl
News

Audioriver Festival nie zamierza zwalniać tempa aż do momentu rozpoczęcia edycji 2023. Ekipa organizatorska stale poszerza skład imprezy o kolejne nazwiska - zarówno te doskonale znane wszystkim, jak i koneserom konkretnych gatunków. Przed Wami kolejne ogłoszenie, w którym nie brakuje topowych marek oraz miłych niespodzianek.

Nie możemy doczekać się już chwili, w której miniemy tablicę z nazwą “Płock” i znajdziemy się w samym centrum zdarzeń. Audioriver Festival 2023 rośnie w siłę i zapowiada się ekscytująco. Przed nami nowe rozdanie jeśli chodzi o kształt najważniejszego wydarzenia na polskiej scenie elektronicznej. Ekscytacja sięga zenitu, a to wciąż nie koniec ogłoszeń i zapowiedzi zmian związanych z przebiegiem imprezy, miejscem, w której będzie się odbywać i towarzyszącymi jej atrakcjami. Finalnie najważniejsza pozostaje muzyka i jeśli chodzi o tę kwestię, to Audioriver Festival 2023 maluje się jako jedna z najmocniejszych edycji w ostatnich latach, a może i w całej historii.

Audioriver Festival 2023 przyspiesza

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca – line-up festiwalu cały czas się rozbudowuje. Włodarze imprezy podzielili się kolejnymi nazwiskami, które dołączają do składu wydarzenia. Trzeba przyznać – znów jest różnorodnie. Mamy do czynienia z zawodnikami i zawodnikami z pierwszej ligi klubowego światka, jak i z tuzami w swoich dziedzinach. Nie mogło zabraknąć polskiego wątku. To, co ogromnie cieszy to konsekwentna dywersyfikacja programu pod kątem stylistycznej różnorodności. Dawno nie uświadczyliśmy na Audioriver Festival tak szerokiego wachlarza gatunków, których przedstawiciele i przedstawicielki zawitają pod koniec lipca do Płocka.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Festival 2023 – kto dołącza do składu imprezy?

Przed Wami kolejne ogłoszenie – oto kto dołączył do line-upu Audioriver Festival 2023!

Adiel

Adiel – fot. materiały organizatora

Artbat

Artbat – fot. materiały organizatora

Axel Haube b2b Human Rias

Axel Haube b2b Human Rias – fot. materiały organizatora

Dubfire

Dubfire – fot. materiały organizatora

Flava D

Flava – fot. materiały organizatora

Kanine

Kanine – fot. materiały organizatora

LP Giobbi

LP Giobbi – fot. materiały organizatora

Michał Ziętara

Michał Ziętara – fot. materiały organizatora

Notion

Notion – fot. materiały organizatora

Pythius

Pythius – fot. materiały organizatora

Serum

Serum – fot. materiały organizatora

T Q D (Royal T b2b DJ Q b2b Flava D)

T Q D – fot. materiały organizatora

Zero

Zero – fot. materiały organizatora

Audioriver Festival 2023 – bilety

Przypomnijmy – Audioriver Festival 2023 odbędzie się w dniach 28-30 lipca. Bilety na to wydarzenie kupicie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Nie zwlekajcie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →