Miesięczna podróż autorstwa Gegen. Queerowy kolektyw świętuje 10 lat istnienia

News
Gegen, Gegen Decade

Z okazji 10-lecia istnienia berliński kolektyw queerowy Gegen przygotował podzieloną na trzy części kompilację. 30 artystów, będących na przestrzeni lat siłą napędową projektu, dostarczyło tyle samo charakteryzujących się unikalną estetyką i mocnym brzmieniem utworów. Premierę Gegen Decade I zaplanowano na 17 września.

Gegen Decade / 10 years of Gegen zawiera 30 utworów artystów, którzy na przestrzeni dekady w mniejszy lub większy sposób odcisnęli swoje piętno na kolektywie. Na kompilacji nie brakuje rezydentów z krwi i kości będących z projektem od samego początku i headlinerów, których wsparcie doprowadziło kolektyw na piedestał berlińskiej sceny. Pozostałe numery należą do początkujących artystów, których Gegen wspiera na każdym kroku.

Bloody Mary – They Come For Us At Night

Gegen świętuje 10 lat

Kompilacja, która ukaże się nakładem Gegen Records, została stworzona z myślą o miłości do historii i różnorodności muzyki techno. Poprzez różne podgatunki i bpm Gegen Decade zabiera słuchacza w podróż począwszy od klasycznego techno do industrialu, hardcore’u do breakbeatu, EBM do acid. Nieważne, czy w danej chwili ma się ochotę na eteryczne, epickie podróże Ellen Allien Femanyst, czy chęć na pełne punkowych zniekształceń Hypnoskull i Bombardiera – twórcy postarali się o jak najszersze muzyczne spektrum. Masz ochotę uwolnić energię w napiętych sekwencjach Pauli Temple, Espectra Negra czy Ayako Mori? A może wręcz przeciwnie, zatracić się w przestrzennych, hipnotycznych podróżach Cristiana Marrasa, La Fraicheur & Leonard de Leonard, Non Reversible Lady Maru?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Scalameriya – Grappler

Rozkosz surowymi, mocnymi uderzeniami Ayarcany, Tunnel, Esther Duijn również jest do zrobienia. Groove’owe kawałki Bloody Mary, Mar/us i Years of Denial i zdekonstruowane, skupione na perkusji utwory SKD Scalameriya są wszystkim tym, czym z założenia miała być kompilacja. Zbudowana na podwalinach Gegen, surowych, ciężkich, ostrych, podobnie jak każda z imprez sygnowana marką kolektywu. Gegen Decade jest rajem na ziemi dla fanów undegroundowej elektroniki, który począwszy od 17 września co dwa tygodnie, będziemy mogli odkrywać wraz z każdą nowo wydaną częścią.

Hypnoskull — Im GegenzugPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →