Possession jeńców nie bierze. Uczta dla wielbicieli bezkompromisowego brzmienia już w ten weekend

Łukasz Leksowski
Eventpromo
D.Dan

Jeden z najciekawszych projektów dedykowany fanom przyspieszonego tempa już podczas tego weekendu zatrzęsie polskim klubowym podwórkiem. Francuska koncepcja rave'u Possession przywita się ze stołeczną publiką w mocarnym składzie - Pragę Centrum odwiedzą między innymi Paula Temple i D.Dan. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Possession – dozwolone od lat 18

Possession to seria imprez, które zredefiniowały francuski underground. Nacisk na wolność oraz eklektyczne podejście do muzyki bez gatunkowego skrępowania przyniosły ekipie Possession miano prekursorów techno-queerowych wydarzeń, czyniąc ten projekt jednym z najbardziej respektowanych na klubowej scenie.

Wywodzący się z francuskiej sceny rave’u, techno i hard techno zdobył uznanie w całej Europie. Cykl ten odnosi się do takich wartości jak: równość, wolność, tolerancja odmienności i miłość do mocnych i ciężkich brzmień. Cykl odbywał się już w wielu miastach Europy, takich jak Londyn, Budapeszt, Paryż, Tibilisi czy Poznań – teraz nadszedł czas na stolicę i industrialne wnętrza Pragi Centrum.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dax J – Possession Paris 2020

Przypomnijmy, iż Possession miał odbyć się w ramach World Wide Warsaw. Z powodów logistycznych festiwal został odwołany.

Obecna sytuacja to nie najlepszy czas na organizację wydarzenia w Warszawie, na które składa się seria eventów w całym mieście. Wiele osób i miejsc (jak np. COS Torwar, gdzie miał odbyć się koncert Jeff Mills & Orchestra) jest obecnie zaangażowanych w pomoc Ukrainie. Dobra wiadomość jest taka, że niektóre koncerty odbędą się w pierwotnym terminie, ale jako pojedyncze wydarzenia.

– informują organizatorzy

Possession nie jest w stanie nic zatrzymać, o czym przekonają się w sobotę wielbiciele szybkiego tempa. Zainteresowanych wcześniejszym doświadczeniem tego cyklu zapraszamy na kolejną już odsłonę do poznańskiej Tamy. Bilety dostępne pod tym adresem.

Imprezy podwyższonego ryzyka

Jakiś czas temu jeden z naszych dziennikarzy był w paryskim epicentrum Possession, doświadczając festiwalu u źródła.

Bijąca zewsząd nagość, bezpruderyjność, eksponowanie seksualności czy fetyszy są tam na porządku dziennym. Nikt w związku z tym nie potrzebuje narzucać na uczestników zakazów używania telefonów, robienia zdjęć, filmów. Nie mówiąc rzecz jasna o jakiejkolwiek selekcji. Pamiętajcie, że wasza wolność jest tam, gdzie zaczyna się wolność innych.

– Damian Badziąg

Przeczytaj także: Possession Paryż – relacja

Possession Paula Temple
Paula Temple / fot. Tania Gualeni

Warszawską Pragę Centrum odwiedzą artyści, którzy dali się poznać jako najwybitniejsi przedstawiciele nowatorskich, eksperymentalnych, wbijających w ziemię brzmień. Paula Temple od lat należy do czołówki sceny – potężne techno najwyższej próby otworzyły jej bramy do najlepszych festiwali i klubów na całym świecie. Oscylująca gdzieś pomiędzy agresywnym stylem a pozytywną energią porywa publikę wszędzie, gdzie się pojawi.

D.Dan | Boiler Room x Instytut Festival

Wieczór uwieczni występ nieposkromionego Amerykanina D.Dana, który swoim galopującym techno rozkochał w sobie tłumy. Na dokładkę szwajcarska producentka la penderie noire oraz jeden z ciekawszych DJ-ów i selekcjonerów polskiej sceny techno PAWEL.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →