Michael Mayer dwa razy w Polsce – ZAMÓW BILETY!

Wydarzenie

Jeden z szefów kultowej wytwórni Kompakt, a przede wszystkim jeden z najbardziej cenionych DJ-ów - Michael Mayer - zagra w Polsce dwukrotnie: 13. grudnia w poznańskim klubie SQ oraz 14. grudnia w krakowskim Prozak 2.0.

Michael Mayer to jeden z szefów najmodniejszej marki klubowej ostatnich lat – kolońskiego Kompaktu. Równocześnie jest jednym z najlepszych dj-ów świata, symbolem szlachetnego tech-house’u i minimalu. O swoich setach mówi: jedyną rzeczą, której się trzymam jest metrum 4/4. Reszta zdarza się spontanicznie. Uwielbiam głębszą stronę muzyki, ale lubię też surowego kopa. Oczywiście w trakcie seta wplatam popowe momenty – trudno by kilkugodzinny set był tylko mechanicznym popisem. Lubię, gdy moje sety i tym samym wieczór mają jakaś progresję. Lubię powoli rozkręcać ludzi, a na koniec zwykle gram coś, co można nucić w drodze do domu.
Artysta ma na koncie dwa świetne solowe albumy – „Touch” (2004) i „Mantasy” (2012) oraz nagrany wraz z SuperpitcheremWill Save The Word” (jako SuperMayer). W kolejce po remiksy ustawiali się do niego m.in. Sven Vath, Pet Shop Boys i Depeche Mode.
Michael Mayer odwiedzi 13. grudnia poznański klub SQ oraz dzień później krakowski Prozak 2.0. Bilety na obie imprezy możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl i Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →