Krust wypuści paczki remiksów

News
Krust zremiksowany

Krust zapowiedział wydanie paczek remiksów, które ukażą się w dwóch częściach w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Usłyszymy kawałki przygotowane przez takich wykonawców, jak m.in. Four Tet, Damian Lazarus i Batu.

Krust zremiksowany

Pakiety remiksów z albumu Krusta Edge Of Everything ujrzą światło dzienne kolejno 4 i 11 grudnia. Na EPkach znajdziemy remiksy przygotowane przez znanych artystów z kręgu szeroko pojętej muzyki elektronicznej, takich jak: Four Tet, Damian Lazarus, Batu, Calibre, LCY i Flynn.

Co ciekawe, Four Tet wykonał, specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa, swój pierwszy remiks w stylu drum’n’bass. Kieran Hebden wziął na warsztat numer Negative Returns. Jest to zarazem remiks, który już teraz promuje EPki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To jest pierwszy utwór D&B, jaki kiedykolwiek zrobiłem! Dobrze było zrobić coś poza własną strefą komfortu – komentuje Four Tet

Krust The Edge Of Everything Remixes lista utworów

4 grudnia

  1. Negative ReturnsFour Tet Remix
  2. Keter the HeavenlyDamian Lazarus Re-shape
  3. Space OddityBatu Remix

11 grudnia

  1. It’s A LotCalibre Remix
  2. Only God Can TellLCY Remix
  3. Known TruthsFlynn Remix

Wstępne zamówienia na obie EPki można składać tutaj.

Krust – legenda bassu

Album The Edge Of Everything Krusta swoją premierę miał 6 listopada. Na trackliście znalazło się 11 utworów z pogranicza D&B i muzyki eksperymentalnej. Płyta zyskała sobie uznanie zarówno wśród krytyków, jak i słuchaczy.

Krust – The Edge Of EverythingPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →