Krust wypuści paczki remiksów

News
Krust zremiksowany

Krust zapowiedział wydanie paczek remiksów, które ukażą się w dwóch częściach w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Usłyszymy kawałki przygotowane przez takich wykonawców, jak m.in. Four Tet, Damian Lazarus i Batu.

Reklama

Krust zremiksowany

Pakiety remiksów z albumu Krusta Edge Of Everything ujrzą światło dzienne kolejno 4 i 11 grudnia. Na EPkach znajdziemy remiksy przygotowane przez znanych artystów z kręgu szeroko pojętej muzyki elektronicznej, takich jak: Four Tet, Damian Lazarus, Batu, Calibre, LCY i Flynn.

Co ciekawe, Four Tet wykonał, specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa, swój pierwszy remiks w stylu drum’n’bass. Kieran Hebden wziął na warsztat numer Negative Returns. Jest to zarazem remiks, który już teraz promuje EPki.

To jest pierwszy utwór D&B, jaki kiedykolwiek zrobiłem! Dobrze było zrobić coś poza własną strefą komfortu – komentuje Four Tet

Krust The Edge Of Everything Remixes lista utworów

4 grudnia

  1. Negative ReturnsFour Tet Remix
  2. Keter the HeavenlyDamian Lazarus Re-shape
  3. Space OddityBatu Remix

11 grudnia

  1. It’s A LotCalibre Remix
  2. Only God Can TellLCY Remix
  3. Known TruthsFlynn Remix

Wstępne zamówienia na obie EPki można składać tutaj.

Krust – legenda bassu

Album The Edge Of Everything Krusta swoją premierę miał 6 listopada. Na trackliście znalazło się 11 utworów z pogranicza D&B i muzyki eksperymentalnej. Płyta zyskała sobie uznanie zarówno wśród krytyków, jak i słuchaczy.

Krust – The Edge Of Everything

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Powraca jedna z najważniejszych płyt w historii drum’n’bassu

12 września 2017
Krust wypuści paczki remiksów

Burial, Four Tet i Thom Yorke znów pracują razem

8 września 2016
Krust wypuści paczki remiksów

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.