Puszka Pandory wypełniona nieoczkiwanymi dźwiękami – nadchodzi nowa płyta Julii Bondar

Fot. Materiały promocyjne
News
Julia Bondar - energiczna mieszanka gatunków

Czołowa postać ukraińskiej sceny elektronicznej - Julia Bondar, zapowiedziała właśnie swój czwarty w karierze album studyjny.

Julia Bondar – energiczna mieszanka gatunków

Wydawnictwo zatytułowane Bonding ukaże się w wersji cyfrowej i na winylu. Jego premiera przewidziana jest na 20 października. Urodzona na Ukrainie i mieszkająca w Barcelonie Julia Bondar nie kryje podekscytowania związanego z wydaniem nowego albumu i zapowiada, że czeka nas energiczna mieszanka gatunków – od industrialu, techno, electro, awangardowego popu aż po darkwave. Na swoim Instagramie Bondar napisała, że płyta będzie „Puszką Pandory pełną niespodziewanych dźwięków”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Julia Bondar – euforia i melancholia

Wedle zapowiedzi artystki, każdy utwór z albumu, choć eksplorujący różne gatunki, ma być naznaczony jej euforycznym, a zarazem melancholijnym piętnem, dzięki czemu Bonding posiada wyraźną linię przewodnią. I tak np. otwierający płytę Ruby Red to grzmiące techno, ilustrujące entuzjazm Bondar dla programowania modularnego. Po nim następują dwa równie energetyczne utwory, Pleasure & Pain oraz Flamboyant z wyraźnymi industrialnymi i electro-industrialnymi naleciałościami.

Do sieci trafiły też teasery promujące Bonding, które Bondar udostępniła w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Możecie je zobaczyć poniżej:

Bondar opublikowała też utwór La Neige Et Ses Messes Noires, który powstał we współpracy z francuskim duetem elektro Maman Küsters.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →