Puszka Pandory wypełniona nieoczkiwanymi dźwiękami – nadchodzi nowa płyta Julii Bondar

Fot. Materiały promocyjne
News
Julia Bondar - energiczna mieszanka gatunków

Czołowa postać ukraińskiej sceny elektronicznej - Julia Bondar, zapowiedziała właśnie swój czwarty w karierze album studyjny.

Julia Bondar – energiczna mieszanka gatunków

Wydawnictwo zatytułowane Bonding ukaże się w wersji cyfrowej i na winylu. Jego premiera przewidziana jest na 20 października. Urodzona na Ukrainie i mieszkająca w Barcelonie Julia Bondar nie kryje podekscytowania związanego z wydaniem nowego albumu i zapowiada, że czeka nas energiczna mieszanka gatunków – od industrialu, techno, electro, awangardowego popu aż po darkwave. Na swoim Instagramie Bondar napisała, że płyta będzie „Puszką Pandory pełną niespodziewanych dźwięków”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Julia Bondar – euforia i melancholia

Wedle zapowiedzi artystki, każdy utwór z albumu, choć eksplorujący różne gatunki, ma być naznaczony jej euforycznym, a zarazem melancholijnym piętnem, dzięki czemu Bonding posiada wyraźną linię przewodnią. I tak np. otwierający płytę Ruby Red to grzmiące techno, ilustrujące entuzjazm Bondar dla programowania modularnego. Po nim następują dwa równie energetyczne utwory, Pleasure & Pain oraz Flamboyant z wyraźnymi industrialnymi i electro-industrialnymi naleciałościami.

Do sieci trafiły też teasery promujące Bonding, które Bondar udostępniła w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Możecie je zobaczyć poniżej:

Bondar opublikowała też utwór La Neige Et Ses Messes Noires, który powstał we współpracy z francuskim duetem elektro Maman Küsters.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →