Jonas Kopp i Pär Grindvik w Krakowie! – ZAMÓW BILETY!

Wydarzenie

Przedstawiciele kultowych wytwórni Tresor i Drumcode już 4. października zaserwują techno z najwyższej półki w krakowskim Prozaku 2.0.

Prozak 2.0 nie żałuje swoim klubowiczom najlepszych występów gwiazd światowej sceny Techno. Na początku października krakowski lokal odwiedzi Argentyńczyk Jonas Kopp (zdjęcie główne) oraz Szwed Par Grindvik. Za support odpowiedzialny będzie Deas.


Pär Grindvik

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jonas Kopp rozpoczął swoją karierę bardzo wcześnie, już w wieku 19 lat wydał pierwszy krążek. Po kilku latach zadebiutował na scenie i zwrócił na siebie uwagę za sprawą słynnych setów na trzy gramofony w berlińskim Berghain. Jonas po wielu hipnotycznych remixach i produkcjach, rozwinął swoją karierę w Europie tak bardzo, że jest stawiany obok takich osobowości jak Levon Vincent, Ben Klock, Marcel Dettman czy Ryan Elliot.

Par Grindvik to artysta którego działania sięgają już lat dziewięćdziesiątych, kiedy to produkował własną muzykę, prowadził label oraz sklep z płytami. Jego tracki ukazują się nie tylko w jego własnej oficynie Stockholm LTD, ale też na Drumcode, Spectral Sound czy Saved Records.

JONASS KOPP & PAR GRINDVIK l PROZAK 2.0 l KRAKÓW l 04.10.2014Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →