Jean-Michel Jarre i Martin Gore połączyli siły. Tak brzmi ich wspólny numer

Fot. Materiały prasowe
News

Z końcem poprzedniego miesiąca Jean-Michel Jarre utworem Brutalism zaanonsował najnowszy album. Po upływie dwóch tygodni słuchamy Brutalism Take 2. Jak brzmi?

Im bliżej daty premiery dwudziestego drugiego albumu w karierze Jean-Michel Jarre’a tym więcej szczegółów wychodzi na światło dzienne. Skoro wiemy, czym jest Oxymore oraz z myślą, o czym został skomponowany, jego autor ponownie idzie w kreację muzyki we współpracy z innymi artystami. Podczas, gdy oryginalny singiel Brutalism znajdzie się na nadchodzącym krążku Oxymore, skomponowany we współpracy z autorem tekstów i muzykiem Depeche Mode, Martinem Gore, Brutalism Take 2 jest „jedynie częścią pewnego planu”.

Czytaj również: Jean-Michel Jarre dzieli się pierwszym, mocnym singlem z nowej płyty. Pozytywne zaskoczenie

Jean-Michel Jarre – BRUTALISM Take 2

Jean-Michel Jarre. „Martin, dzięki!”

Francuz podkreśla, że na Oxymore chciał zrobić kilka kolaboracji na poczet każdego singla z „zarówno z młodymi, jak i uznanymi artystami”. Tym oto sposobem jako pierwsza została ogłoszona współpraca z „najbardziej eklektycznym kompozytorem muzyki elektronicznej”, Martinem Gore:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od wielkich, nawiedzonych melodii do ekstremalnych eksperymentów” – jego unikalny dotyk w BRUTALISM Take 2 jest tego dowodem. Współpraca z Tobą, Martin, była prawdziwą przyjemnością i zaszczytem!

Choć kooperacje finalnie nie znajdą się na albumie (będą dostępne tylko do pobrania i na platformach streamowowych) siedemdziesięcioczterolatek ma w planach kolejne akcje tego typu. Na tym etapie promocji wiadomo, że Oxymore skomponowany został w hołdzie dla zmarłego francuskiego producenta, Pierre’a Henry’ego. Album to zdaniem francuskiego producenta dzieło immersyjne w wielokanałowym i binauralnym, czyli nagrane przy użyciu dwóch mikrofonów, aby nadać muzyce trójwymiarowy charakter. Oxymore ukaże się 21 października.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →