Instytut Festival z nowym rzutem artystów

fot. Liminal
Festiwale News Zapowiedzi
ETAPP KYLE

Instytut Festival to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego roku. Między 17 a 19 czerwca Twierdzą Modlin zawładną czołowe postaci sceny techno. Dzisiaj organizatorzy wydarzenia ogłosili kolejną grupę artystów - sprawdźcie, kto zagra!

Instytut Festival 2022 – sporo techno

Do tej pory organizatorzy Instytutu ogłosili sporo ważnych graczy światowej sceny techno – najpopularniejszą z nich jest oczywiście Amelie Lens. My wprost nie możemy się doczekać na występ norweskiej sensacji ostatnich lat, czyli MRD. Dzisiaj do składu festiwalu dołączyli czołowi przedstawiciele polskiej, a także berlińskiej sceny techno: aetha, Aksamit, Etapp Kyle, Ivy, Jacek Sienkiewicz, MANOID, Marboc, Rødhåd i Under Black Helmet.

Etapp Kyle – HÖR

Instytut Festival to nie tylko selekcja świetnych setów didżejskich, ale również live actów. W czerwcu w Twierdzy Modlin będziemy mogli zobaczyć w akcji między innymi niemiecki duet Schwefelgelb oraz znanych polskich producentów – Szymona Weissa i Jurka Przeździeckiego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SCHWEFELGELB live @ OK16 (СФЕРА x СИЯНИЕ)

Instytut Festival – ewenement na skalę światową

Każdy, kto uczestniczył w imprezie organizowanej przez ekipę Instytutu – czy to w Hali Wysokich Napięć, czy w Twierdzy Modlin ten wie, że jest to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju – nie tylko ze względu na kapitalną muzykę, ale również klimat miejsca, w którym odbywa się impreza.

Instytut Festival nie jest kolejnym letnim festiwalem muzycznym. Chcemy stworzyć unikatowe przeżycia, święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej, mozaikę osobowości i doświadczeń. Podczas organizacji wydarzeń zawsze stawiamy na energię i atmosferę, jaką buduje nasza publiczność i bezgraniczną miłość do muzyki. Podczas Instytut Festival staramy się przełożyć te wartości na skalę światową

– napisali organizatorzy festiwalu

Instytut Festival 2022 – bilety

Bilety na Instytut Festival 2022 są do nabycia na stronie biletomat.pl. Warto podjąć decyzję zakupu już teraz, bowiem od 2 kwietnia cena wejściówki pójdzie w górę!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →