In Deep We Trust: wiralowe video i kontrakt w kultowym FFRR

News
In Deep We Trust

Takie historie bardzo lubimy! Oto kolejny przykład jak działa taneczny underground: kilka lat po wydaniu, polski utwór staje się viralem i trafia do BBC Radio 1!

Pamiętacie ekscytujące historie stojące za sukcesami takich utwórów jak Atlantyda VTSS czy 1997 EP DEASA?  Dziś kolejny przykład na to, jak nieprzewidywalny i niesamowity bywa underground! Tym razem naczelną figurą historii jest polski producent Martin Harmony aka In Deep We Trust.

Viralowe video Oumi Juanty

Od czego się to wszystko zaczęło? Oumi Janta swoim wideo na Instagramie urzekła nie tylko berlińczyków, ale też  miliony ludzi na całym świecie. Pod jasnoniebieskim niebem, z wrotkami na nogach, mieszkanka Berlina porusza się płynnymi i pełnymi wdzięku ruchami po asfalcie Tempelhofer Feld do akompaniamentu muzyki. Wideo obejrzano już ponad dwa miliony razy na samym tylko Instagramie, a w ostatnich tygodniach udostępniły je gwiazdy, takie jak Alicia Keys, holenderska artystka Viviane Sassen i amerykańska aktorka Viola Davis. Samo nagranie pojawiło się w social mediach na profilach British Vogue, 9gag, Reddit i wielu innych, wysoko zasięgowych wydawców.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ba:sen – milion odtworzeń na Spotify

Ten viral ma polski akcent – utwór, do którego zatańczyła Oumi Janta skomponował Martin Harmony, znany pod pseudonimem In Deep We Trust – polski DJ i producent muzyczny.

Utwór Ba:sen  – pomimo tego, że ma już 7 lat, w ciągu tygodnia na samym Spotify został odtworzony ponad milion razy.

Utwór stał się hitem na całym świecie, a w miniony weekend pojawił się na antenie BBC Radio 1, podczas audycji Pete’a Tong’a – legendy elektronicznej sceny muzycznej.

In Deep We Trust – Ba:sen 

FFRR – kopalnia klubowych klasyków

Martin Harmony podpisał niedawno kontrakt z sublabelem Warner Music – kultowym FFRR na reedycję tego tracka. Przypomnę, że właśnie ten label jest jednym z najznamienitszych w historii klubowej kultury.  Oficyna powstała w 1986 roku i wydała do tej pory setki największych klubowych hymnów takich artystów jak: Armand Van Helden, Artful Dodger, Carl Cox, Todd Edwards, Brand New Heavies, Sasha czy Lil’ Louis.

Lil Louis – French Kiss

Wkrótce miksy wokalne Ba:senu

W tej chwili trwają rozmowy z topowymi wokalistami i wokalistkami odnośnie stworzenia wersji wokalnej utworu, a w oficjalnym teledysku pojawi się oczywiście Oumi Janta. Czy czeka nas podobny sukces jak w przypadku wokalnych reedycji singli Junior Jacka czy Gat Gecor?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →