Polirytmia ponownie przejmuje Mózg. Kolektyw przywraca świetność muzyki techno w Bydgoszczy

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Polirytmia, Bydgoszcz, Całość, Mózg

Polirytmia ponownie opanowuje bydgoski Mózg. Miejscowy kolektyw w ramach kolejnego autorskiego eventu zaprosił do współpracy połowę Całości.

Polirytmia. Nadzieja Bydgoszczy

Pośród największych polskich klubów, w których co tydzień odbywają się wydarzenia z headlinerami europejskiego topu, swoje miejsce mają projekty bardziej kameralne. Ich misją jest promocja lokalnych artystów oraz praca nad budową i rozwojem miejscowej sceny klubowej. W omawiane zjawisko idealnie wpisuje się bydgoski kwartet Polirytmia. Współtworzona przez Trouta, Matematyka, Goldzika i Dzejkoppa inicjatywa od początku roku stawia na eventy oferujące dobry fun przy muzyce techno serwowaną przez mniej lub bardziej znanych gości z całej Polski i – co mają w planach – również z zagranicy”.

Polirytmia jest grupą przyjaciół kochających techno, chcących dać coś od siebie miastu i jego mieszkańcom. Każdy z członków kolektywu wnosi swoistą wartość dodaną, która stanowi o jego sile. Są samokrytyczni, ambitni, lubiący przekraczać muzyczne granice. DJ-e, producenci, wielbiciele hipnotycznego, cięższego, progresywnego techno idealnie się uzupełniają. Z uwagą przyglądają się swoim eventom pod kątem ewentualnych usprawnień. Dbają o każdy detal.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Hekato i RETHE w Bydgoszczy. Polirytmia ponownie przejmuje miejscowy Mózg
Fot. Polirytmia / Facebook

Czytaj również: Hekato: „Przestałam marzyć. Robię tak, jak czuję” [wywiad]

Mimo krótkiego stażu ich wydarzenia z technicznego punktu widzenia nie odstają od tych organizowanych przez czołowe kluby w Polsce. Pragną zerwać z Bydgoszczy łatkę miasta pozbawionego dobrej elektroniki. Bo potencjał – jak zauważają – jest. I to spory. W myśl hasła „bo jak nie my to kto?” zapraszają do miasta rodzime nazwiska, licząc na pozytywny odbiór, budowanie sieci kontaktów i podejmowanie współprac. Kolejna jest dziełem pewnej dwójki z Wrocławia:

Nadchodzi noc kiedy Polirytmia znowu przejmuje bydgoski Mózg. Tym razem do Bydgoszczy zaprosiliśmy część kolektywu Całość – RETHE i Hekato – reprezentantów wrocławskiej sceny. Ta dwójka z powodzeniem podbija parkiety polskich klubów, a także mieli już okazję prezentować swoją selekcję w Berlinie. Wykazują się nieprzeciętnym talentem. o czym będziecie mogli przekonać się na własne uszy już 17 września w Mózgu

– czytamy na wydarzeniu.

Sobotnia noc obfitować będzie w mocne brzmienie i autorską aranżację wizualną członków Polirytmii. Wizyta Hekato i RETHE jest dla Bydgoszczan kolejną po Paranoid Collab, #NPLM! czy Breslau Techno) współpracą od początku funkcjonowania. I nie ostatnią. Także w tym roku. Niechaj Mózg ponownie wypełnią najlepsze rytmy!


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →