„Have a good trip”. Netflix zapowiada dokument o psychodelikach

News
Have a good trip

Już niedługo na Netflixie ukaże się dokument poświęcony psychodelikom. O swoich tripach opowiedzą min. A$AP Rocky, Ben Stiller, Sting czy Carrie Fisher.

Netflix po raz kolejny podejmuje temat narkotyków

Temat narkotyków powraca we współczesnej kulturze niczym przysłowiowy bumerang. Substancje psychoaktywne znajdują się w centrum uwagi wielu współczesnych produkcji filmowych i seriali. Temat jest niezwykle szeroki, a dyskusja na temat polityki narkotykowej to wciąż jeden z najbardziej gorących punktów pojawiających się w, niestety najczęściej tylko internetowym, dyskursie społecznym. Już niedługo będziemy mogli usłyszeć kolejne głosy w tym budzącym tony kontrowersji dialogu.

Wszystko za sprawą najnowszej produkcji Netflixa o tytule, który w naszym tłumaczeniu brzmi równie poważnie, co wypowiedzi prominentnych polskich polityków na temat marihuany. 11 maja premierę mieć będzie Życzymy udanej jazdy: Psychodeliczne przygody.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Have A Good Trip, czyli celebryci o swoich doświadczeniach z psychodelikami

Mało jest substancji, które powodowałyby tak wiele kontrowersji co psychodeliki. To właśnie im poświęcony będzie najnowszy dokument amerykańskiego giganta. Tym jednak, co najbardziej elektryzujące w zbliżającej się premierze to dobór gości, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach z tą grupą substancji psychoaktywnych.

Wśród osób, które zabrały głos znajdziemy popularnych aktorów, muzyków i celebrytów. O swoich doświadczeniem z LSD, psylocybiną i wszelkimi innymi podobnymi substancjami opowiedzą nam min. Sting, A$AP Rocky, Adam Scott, Ben Stiller czy Carrie Fisher. Wypowiedzi światowej sławy gwiazd przeplatane mają być wstawkami animacyjnymi. Koniecznie sprawdźcie ten trailer!

Have A Good Trip Oficial TrailerPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →