Elektroniczny piknik w Iskrze Pole Mokotowskie

Eventpromo
Iskra Pole Mokotowskie Elektropiknik 7 sierpnia

Elektroniczne pikniki nabierają rozmachu. Cykl ma się niezwykle dobrze, a w najbliższy weekend odbędzie się jego kolejna odsłona. Zobacz, co tym razem przygotowali organizatorzy.

Elektroniczny piknik w ISKRA Pole Mokotowskie

Tegoroczne lato to doskonała okazja, by spędzać je pod chmurką. Po pierwsze, ze względu na warunki atmosferyczne, które zachęcają do tego typu aktywności, po drugie, ze względu na zalecenia epidemiologiczne.

Jeśli więc cenicie sobie dobrą elektronikę, a nie po drodze Wam na wydarzenia, które odbywają się w murach klubów czy innych podobnych lokalach, warszawska miejscówka ISKRA Pole Mokotowskie wychodzi do Was z niezwykłą propozycją. ElektroPiknik to doskonała okazja, by przy akompaniamencie najlepszych polskich artystów, spędzić czas na świeżym powietrzu i zrelaksować się w weekend. Już w ten piątek kolejna odsłona tego zacnego cyklu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sincz dj set na Big Boat Party – Gdynia, 2019

ElektroPiknik pres. Leon b2b Glasse / Sincz 

Na zbliżającej się edycji ElektroPikiniku usłyszymy elektryzujący duet Leon b2b Glasse. Człowiek instytucja polskiej sceny klubowej, booker festiwalu Audioriver, DJ, z ogromnym doświadczeniem, słowem – Leon, zagra z Glasse. Równie doświadczonym DJ-em, który pierwsze swoje kroki za konsoletą stawiał w 1996 roku. Już sam ten duet sprawia, że włosy jeżą się na karku, a jeśli dodamy do tego Sincza, otrzymamy mieszankę, która zapewni godziny skąpane w najwyższej jakości elektronice.

Sincz dj set na Big Boat Party – Gdynia, 2019

ElektroPiknik – 7 sierpnia, Iskra Pole Mokotowskie w Warszawie

ElektroPiknik odbędzie się już w ten piątek, 7 sierpnia. Start o godzinie 20:00. Bilety do nabycia na bramce w cenie 20 zł. Wydarzenie odbywa się z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych. Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →