DJM-V10: Nowy 6-kanałowy mikser firmy Pioneer

News
DJMv10

Podczas tegorocznych targów NAMM Show 2020 w Kalifornii, Pioneer zaprezentował swój nowy flagowy produkt jakim jest mikser dj-ski DJM-V10.

Nowość od Pioneer- 6-kanałowy mikser DJM-V10.

Pioneer DJMv10

Pioneer DJMv10

Pioneer DJM-V10 to najnowszy mikser japońskiej firmy, który w sprzedaży pojawi się wraz z początkiem lutego 2020. Jest to pierwszy produkt z taką liczbą kanałów od czasów 19-calowego DJM-1000.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Inspirowany urządzeniami Xone’a, DJM-V10 to 6-kanałowy mikser z rozbudowanym EQ dla każdego kanału. Wszystkie pasma zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić użytkownikowi elastyczność oraz całkowitą możliwość izolacji wysokich i/lub niskich tonów, a także dowolną konfigurację pasm średnich. Twórcy wbudowali w każdy kanał kompresor, który sprawdza się szczególnie przy starszych numerach czy muzyce bez masteringu, co jest kolejną ogromną zaletą DJM-V10.

DJM-V10 – nowe możliwości flagowca firmy Pioneer

Nowy mikser Pioneera daje dużo więcej możliwości, które są znane m.in z Xone:96 czy Model1 Richiego Hawtina. Dzięki 64-bitowemu przetwornikowi dźwięku i ditheringowi, a także 32-bitowym konwerterom analogowo-cyfrowym i taktowaniu o niskim jitterze, DJM-V10 zapewnia najwyższą jakość dźwięku. W przypadku łączonych występów, artysta ma niezależną od drugiej osoby kontrolę nad tym, co odsłuchuje w swoich słuchawkach. Dedykowane wysyłki efektów zostały dodane już w DJM900-Nexus2, jednak i w tym przypadku Pioneer poszedł krok dalej. W DJM-V10 istnieją cztery wbudowane efekty, które można rozszerzyć podłączając przez gniazda TRS także inne urządzenia.

DJM-V10. Współpraca z innymi produktami

W chwili premiery na NAMM Show 2020, producent wbudował obsługę kilku różnych urządzeń, aplikacji i usług w tym:

– obsługa RekordBox, Traktor Pro 3 czy Serato DJ Pro,
aplikacja RMX-1000 na iPad,
aplikacja DJM-REC na iOS,
PRO DJ Link ShowKontrol, który może wysyłać informację o pozycjach suwaków i pokręteł na deskę kontrolną.

Pioneer DJM-V10 – znamy cenę

Najnowszy flagowiec Pioneera w sprzedaży będzie dostępny od lutego 2020. Jego cena wynosi ok. 3200 €, co daje w przeliczeniu blisko 14000 PLN. Pełną specyfikację i możliwości, możecie sprawdzić na stronie producenta www.pioneerdj.com

Zobacz także: Pioneer rozszerza ofertę kontrolerówPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →