Daft Punk nieoczekiwanie wypuścił album z remiksami

News
Daft Punk

Nową płytę Daft Punk można kupić już w sieci. Znalazły się na niej remiksy zarówno starszych, jak i nowszych utworów francuskiego duetu.

Remiksy od Daft Punk

Dwupłytowe wydawnictwo The Many Faces Of Daft Punk: A Journey Through The Inner World Of Daft Punk zawiera remiksy, które Daft Punk wyprodukował dla takich wykonawców jak: Scott Grooves, I:Cube, Franz Ferdinand czy The Micronauts. Znajdziemy tu także utwory artystów, których francuski duet samplował na przestrzeni całej swojej dyskografii: Cerrone, The Sugarhill Gang czy War.

Płyta jest już dostępna na półprzezroczystym, żółtym winylu i można ją kupić za pośrednictwem strony Juno pod tym adresem.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

daft punk, remiksy, premiery muzyczne

Okładka The Many Faces Of Daft Punk: A Journey Through The Inner World Of Daft Punk

Daft Punk w 2020 roku nie próżnuje

W sierpniu ujawniono, że Daft Punk nagra ścieżkę dźwiękową do filmu sci-fi Tron 3. To nie jedyna przygoda Francuzów z kinem przewidziana na obecny rok. Niedawno Dario Argento zapowiedział, że duet pracuje nad ścieżką dźwiękową do jego najnowszego filmu Czarne Okulary. Jego premiera obrazu prawdopodobnie nastąpi jeszcze w tym roku.

W ubiegłym roku ostatni album Daft Punk Random Access Memories został uznany za najlepiej sprzedający się album z muzyką taneczną ostatniej dekady.

Daft Punk – Derezzed (from the movie TRON: Legacy)

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również