Cyrk z piekła rodem powraca do Poznania! – ZAMÓW BILETY

2 708
Wydarzenie
Cyrk z piekła rodem powraca do Poznania! – ZAMÓW BILETY

Już 12 września bohaterami Circus Inferno w poznańskiej Starej Rzeźni będzie duet Mind Against! Tą imprezą klub SQ rozpocznie świętowanie swoich 10. urodzin!

Poznańska Stara Rzeźnia po raz kolejny zaserwuje show na miarę Minus Night, Berghain Residents Night, Bar 25 Showcase, Watergate Night, cyklu In/Out czy ostatnich cyrkowych akrobacji z Francescą Lombardo, Stevem Bugiem, Baremem i Blondish w ramach flagowego już Circus Inferno.
Już 12 września bohaterami Circus Inferno będzie niezwykły duet Mind Against! Tworzący go bracia Alessandro i Federico Fognini stawiają na melodyjne techno i house z domieszką IDM-u, a ich utwory „Atlant”, „Several Times” i „Avalon” oraz remiksy dla WhoMadeWho, Art Department, Roisin Murphy i Green Velvet grane były przez niemal wszystkich najważniejszych DJ-ów na świecie, takich jak Dixon i John Digweed.
Organizator Circus Inferno, poznański SQ klub, zapowiada scenografię z piekła rodem, która będzie doskonałym dodatkiem do muzyki Mind Against i supportujących duet Tobiasa Manou i Feelaza.
Wrześniowym Circus Inferno, klub SQ zaczyna świętowanie 10-lecia swojej działalności. Bohaterowie muzyczni tej imprezy to zaledwie przedsmak tego co czeka Was jesienią, kiedy to klub hucznie obchodzić będzie swój jubileusz!

Źródło: materiały prasowe