Calvin Harris zadebiutuje w Defected Records [aktualizacja]

News

Na ten moment Calvin Harris czekał ponad 2 dekady. Niedługo ukaże się jego debiutancki kawałek w barwach Defected Records.

Calvin Harris – ponad 2 dekady oczekiwania

Kto by się spodziewał takiego rozwoju sytuacji. Calvin Harris właśnie ogłosił szczegóły swojego najnowszego wydawnictwa. Jego nadchodząca EPka zatytułowana jest Live Without Your Love i ukaże się nakładem… Defected Records!

W samym fakcie nie było by raczej nic zaskakującego gdyby nie background story, które za tym stoi. Otóż, okazuje się, że nie jest to pierwszy kontakt najlepiej zarabiającego DJ-a na świecie z tym labelem. Lata temu, a konkretnie w 1999 roku, 15-letni wówczas młody szkocki producent, podpisujący swoje kawałki, jako Calvin Harris pokusił się o wysłanie swojej demówki właśnie do Defected Records.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dowodem na całe zajście jest list, który muzyk otrzymał od właściciela tego i kilku innych labeli w tym m.in. GlitterboxSimona Dunmore’a. Jak łatwo się domyślić, odpowiedź była uprzejmą wiadomością odmowną, ze względu na profil muzyczny wydawnictwa. Simon zauważył jednak w nadesłanych kawałkach spory potencjał młodego producenta i w ciepłych słowach odniósł się do materiału.

Calvin Harris, nowy utwór – Live Without Your Love – informacje

Wydawnictwo ukaże się na rynku muzycznym już 16 lipca. Na  Live Without Your Love usłyszymy na featuringu postać nietuzinkową – Steve’a Lacy. Możecie kojarzyć go przede wszystkim z grupy The Internet oraz ze współpracy z Thundercatem, ekipą Odd Future, Solagne czy Mac Millerem.

The Internet – Special Affair/Curse

O samym kawałku wiemy niewiele poza kilkoma słowami Dunemore’a, który po usłyszeniu materiału stwierdził, że liczy na dłuższą współpracę z Harrisem, a fakt, że ten pamiętał o wymianie listów sprzed lat utwierdza go w jego dobrym pierwszym wrażeniu na temat producenta. Utwór możecie nabyć lub zasubskrybować już dziś pod tym adresem. Dostępny jest już również teaser kawałka, który znajdziecie poniżej.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →