Calvin Harris zadebiutuje w Defected Records [aktualizacja]

News

Na ten moment Calvin Harris czekał ponad 2 dekady. Niedługo ukaże się jego debiutancki kawałek w barwach Defected Records.

Calvin Harris – ponad 2 dekady oczekiwania

Kto by się spodziewał takiego rozwoju sytuacji. Calvin Harris właśnie ogłosił szczegóły swojego najnowszego wydawnictwa. Jego nadchodząca EPka zatytułowana jest Live Without Your Love i ukaże się nakładem… Defected Records!

W samym fakcie nie było by raczej nic zaskakującego gdyby nie background story, które za tym stoi. Otóż, okazuje się, że nie jest to pierwszy kontakt najlepiej zarabiającego DJ-a na świecie z tym labelem. Lata temu, a konkretnie w 1999 roku, 15-letni wówczas młody szkocki producent, podpisujący swoje kawałki, jako Calvin Harris pokusił się o wysłanie swojej demówki właśnie do Defected Records.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dowodem na całe zajście jest list, który muzyk otrzymał od właściciela tego i kilku innych labeli w tym m.in. GlitterboxSimona Dunmore’a. Jak łatwo się domyślić, odpowiedź była uprzejmą wiadomością odmowną, ze względu na profil muzyczny wydawnictwa. Simon zauważył jednak w nadesłanych kawałkach spory potencjał młodego producenta i w ciepłych słowach odniósł się do materiału.

Calvin Harris, nowy utwór – Live Without Your Love – informacje

Wydawnictwo ukaże się na rynku muzycznym już 16 lipca. Na  Live Without Your Love usłyszymy na featuringu postać nietuzinkową – Steve’a Lacy. Możecie kojarzyć go przede wszystkim z grupy The Internet oraz ze współpracy z Thundercatem, ekipą Odd Future, Solagne czy Mac Millerem.

The Internet – Special Affair/Curse

O samym kawałku wiemy niewiele poza kilkoma słowami Dunemore’a, który po usłyszeniu materiału stwierdził, że liczy na dłuższą współpracę z Harrisem, a fakt, że ten pamiętał o wymianie listów sprzed lat utwierdza go w jego dobrym pierwszym wrażeniu na temat producenta. Utwór możecie nabyć lub zasubskrybować już dziś pod tym adresem. Dostępny jest już również teaser kawałka, który znajdziecie poniżej.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →