Café Mambo powraca z przytupem na lato

Cafe Mambo / Facebook
News Zapowiedzi
mambo

Café Mambo, legendarna miejscówka na Ibizie, powraca z kapitalnym letnim programem. Pamiętajcie, aby jak najprędzej zarezerwować tam stolik.

Café Mambo – nowe rozdanie

Znajdujące się w San Antonio na Ibizie Café Mambo słynie z fantastycznych widoków na zachód słońca. Lokal powstał w okresie rozkwitu muzyki house w latach 90. i zyskał natychmiastowe uznanie, będąc wielokrotnie wyróżniany w rozmaitych plebiscytach jako miejscówka czy bar roku. Zorganizowana w 1994 roku przez Javiera Anadona pierwsza impreza w Café Mambo w dużej mierze inspirowana była utworem The Time’s They Are A-Changin’ Boba Dylana. Wkrótce w plażowym barku zaczęły występować największe gwiazdy muzyki tanecznej – wszyscy, od znawców branży muzycznej po turystów i mieszkańców, chcieli przeżyć tam zachód słońca.

Annie Mac – Radio 1 in Ibiza 2018 – Café Mambo | FLASHING IMAGES

Tego lata będzie naprawdę grubo. We wtorki duet The Martinez Brothers zaprasza Was na bifory eventów Ibiza. W środy pojawi się Fisher, do którego dołączą znani artyści, w tym brazylijski maestro Vintage Culture. W czwartki odbędzie się zupełnie nowa impreza – Pacha El Baile – poprzedzająca piątkowe przedpremierowe wydarzenia Defected Eden z udziałem wielu gwiazd, takich jak Sam Divine, Low Steppa czy Mambo Brothers. Sobota należy do Claptone’a, który zagra bifory przed The Masquerade w Pachy, podczas gdy niedziela to kultowe Glitterbox w z Bobem Sinclarem, The Shapeshifters i Rogerem Sanchezem. Oczywiście za deckami nie zabraknie też rezydentów Café Mambo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz także: MunoRadar: Black Coffee, czyli afro-house w najlepszym wydaniu

Dla zajawkowiczów i nie tylko ogłoszono konkurs, którego stawką jest zagranie seta o zachodzie słońca na wrześniowej imprezie – więcej szczegółów znajdziecie na stronie miejscówki.

Duke Dumont & Gorgon City live at Café Mambo for Radio 1 in Ibiza 2017Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →