Big Boat Party – kończy się I pula biletów!

Wydarzenie

Do Big Boat Party, czyli jedynego imprezowego rejsu po Bałtyku tego lata, pozostało niespełna 3 tygodnie. Po tygodniu przedsprzedaży kończy się już pierwsza pula biletów dostępnych na muno.pl.

To będzie wyjątkowe wydarzenie w skali naszego kraju. Po miastach, z których spływają zamówienia na bilety, możemy zdradzić, iż w jedynym imprezowym rejsie tego lata po Bałtyku wezmą udział ludzie z całej Polski.

Nie warto więc zwlekać z zakupem biletów, zwłaszcza, iż pierwsza limitowana pula na muno.pl powoli się kończy, a uruchomienie kolejnej uzależnione będzie od opłacenia innych rezerwacji u organizatorów(ilość miejsc ograniczona do 300 osób).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na Big Boat Party zagra 12 polskich dj’ów m.in. Glasse, Easy, Ricardo, Tennessee, Conradq czy Simon Mattson

Jeśli jeszcze nie jesteście wystarczająco zmotywowani, wyobraźcie sobie fantastyczny klimat, nieskrępowaną atmosferę, najlepszą klubową muzykę, statek pełen otwartych i uśmiechniętych ludzi oraz otwarte morze i niesamowite widoki! Tego nie można przegapić!:)

Z Big Boat Party zostanie przeprowadzona godzinna relacja VIDEO, którą będziecie mogli zobaczyć na antenie Czwórki Polskiego Radia.

Patronem medialnym Big Boat Party jest Czwórka Polskie Radio i muno.pl.

Zapraszamy!:)

Foto główne: Paula Bartczak (archiwum muno.pl)

Szczegóły:

17.07 (niedziela) Big Boat Party – Rejs po Bałtyku, Gdynia – SopotPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →