Big Boat Party – Rejs po Bałtyku

Clubbing

Niedziela, 17 lipca 2011
godz: 13:00

Statek Bałtyk

, Gdynia

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Big Boat Party „WIELKIE FALOWANIE W STYLU POPŁYŃ!” – Rejs po Bałtyku!!!
Ahoj szczury lądowe!
Czegoś podobnego nie było już od dawna w ofercie imprezowych rejsów!!!
Ibiza, Majorka, Chorwacja, czy nawet Ukraina.. Każde z tych miejsc ma swoje sztandarowe imprezy na pokładach statków, które zabierają gości na wielogodzinne taneczne rejsy po wielkich wodach. Boat Party to niezapomniana atmosfera kontaktu z muzyką, naturą i żywiołem. W Polsce jedynym ograniczeniem było znalezienie odpowiedniej jednostki pływającej, która zapewniłaby odpowiednie warunki na organizację tego typu eventu na morzu.
Nam się to wreszcie udało!!! :))
Nasz statek zabierze 300 śmiałków na jedyną w swoim rodzaju wycieczkę po bezkresnych wodach Bałtyku, w towarzystwie jedenastu najbardziej doświadczonych „muzycznych nawigatorów”. 
GLASSE, RICARDO, TENESSEE, EASY, SIMON MATTSON, JUNIORE, CONRAD Q, CREAMER, WILL ART, HANNA BERNARD, LUKE HIERO oraz ADAM BEKETT zapraszają na WIELKIE FALOWANIE W STYLU POPŁYŃ… 😉
Szczegóły imprezy…
Wypływamy w niedzielę, 17 lipca o godzinie 13 ze Skweru Kościuszki w Gdyni. To idealna lokalizacja na rozpoczęcie rejsu, również ze względów logistycznych tj. parking, czy baza noclegowa. Impreza na pokładzie potrwa 7 godzin z wielkim finałem w klubie Soho w Sopocie. W pełni zaopatrzony bar statku będzie was raczył swoimi koktajlami w beztroskich cenach promocji przygotowanej przez znaną skandynawską wódkę! ;))
Cena biletu to 120zł
Cena biletu zawiera lunchowe przkąski i świeże owoce, które zapewni restauracja TRAFIK Jedzenie & Przyjaciele + welcome drink + olejek do opalania 😉
Na statek nie wnosimy własnego alkoholu!
dress code: bikini, szorty i oksy;)


Sprawdź inne wydarzenia @ Gdynia

Big Boat Party – Rejs po Bałtyku Gdynia

Kortez Przedpremierowo / Gdynia

Pn, 27 stycznia 2020
godz: 20:00

Big Boat Party – Rejs po Bałtyku Gdynia

Open’er Festival 2020

Śr, 01 lipca 2020
godz: 15:00