Ancient Methods w poznańskim Labiryncie – BILETY

News

Industrialne techno, ambient, rytualne dekoracje i oniryczne wizualizacje - tak zapowiada się kolejna edycja imprezy "Projekt Labirynt", na której wystąpią m.in. Ancient Methods i Maciek Szymczuk.

Już 20 stycznia, Labirynt w poznańskim klubie Projekt LAB otworzy się po raz trzeci. Po poprzednich edycjach, na których wystąpili m.in. Vatican Shadow, Inner8 (1/2 Dadub), FIS czy Pleq, ekipa Labiryntu na główną industrialno-eksperymentalną scenę zaprosiła Ancient Methodsa, a ambientowe podziemie labu przejmie Maciek Szymczuk.
Ancient Methods to projekt stworzony przez Triasa i Baeksa, którzy poznali się podczas rezydentury w kultowym berlińskim Tresorze. Starożytne metody w 2005 roku miały być odpowiedzią na zalew nudnego minimalu w Berlinie i wszędobylskiego, sztucznego futuryzmu w image. Dziś Ancient Methods to solowy projekt Triasa, prezentujący w swoich setach i produkcjach miażdżącą perkusję, gryzący przester i duszną, ciężką atmosferę, której można też szukać w takich kolaboracjach artysty jak Eschaton czy Ugandan Methods.

Równowagą dla głównej sceny, będzie występ Maćka Szymczuka w labowej piwnicy, który „splata ambient, muzykę etniczną i eksperymentalną elektronikę w atmosferyczną muzykę na pograniczu snu i jawy”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Całości dopełnią przedstawiciele Projekt Labirynt (Raq, Zariush, Mukti i ædm), reprezentanci cyklu Powrót do Źródła – Dzida i Heszu, CJ Art z Deepersense, a także Elvira.
Dodatkowo tej nocy Projekt LAB wypełni się dekoreacjami, za które będzie odpowiadać Pszczoła UV, jeden z najbardziej niesamowitych polskich artystów w tym zakresie, znany ze swojej pracy m.in. podczas imprez „Powrót do Źródła”, co w połączeniu z wizualizacjami od luminarion. vjs z pewnością wzmocni efekt zagubienia się w labiryncie.
Bilety na to wydarzenie są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →