AGIM wyprodukował soundtrack do gry

News
A_GIM w nowej kolaboracji

AGIM debiutuje w nowej roli. Artysta ujawnił, że jego najnowszy projekt to soundtrack do gry komputerowej.

AGIM – artysta totalny

O tym, że AGIM to jedna z najbardziej uzdolnionych postaci na polskiej scenie muzyki elektronicznej nie trzeba przekonywać nikogo, komu dane było się choć raz zetknąć z jego twórczością. Uzdolniony producent, członek takich projektów jak Oszibarack czy Nervy, aktualnie połówka duetu Blooma, który współtworzy wraz z Deasem oraz… twórca soundtracku do gry. Właśnie dowiedzieliśmy się nad czym artysta pracował przez ostatnie miesiące.

This is the Zodiac Speaking – gra z muzyką AGIMa

Najnowsze produkcje AGIMa usłyszymy w grze This is the Zodiac Speaking. I nie tylko jego. Muzyk do współpracy zaprosił również swojego kompana – Deasa, który zajął się Sound Designem. AGIM stworzył ścieżkę dźwiękową dla studia PUNCH PUNK zajmującego się na co dzień reżyserią gier.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

This is the Zodiac Speaking jest thrillerem, który opowiada historię najbardziej znanego mordercy, który nigdy nie został ujęty. Podczas zabawy, z pierwszoosobowej perspektywy, będziemy prowadzić wirtualne dochodzenie. Produkcja będzie mieć swoja oficjalną premierę 24 września, ale już dziś beta testerzy bardzo wysoko oceniają nadchodzący tytuł. Producentem i autorem gry jest Krzysztof Grudziński i firma PUNCH PUNK.

A to nie koniec dobrych nowin. AGIM ujawnił również, że cały soundtrack z gry ukaże się jako oddzielny album. Również na winylu! Czekamy na premierę, której daty jeszcze nie znamy.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →