8. urodziny Sfinks700 z Perc i Oake już w tę sobotę

Eventpromo

Sopocki klub Sfinks700 przygotował prawdziwą urodzinową bombę dla fanów ciężkiego techno i mrocznej elektroniki.

Nadchodzą 8. urodziny Sfinks700

Klub tak zapowiada swoje urodziny:

Muzyka elektroniczna to nieskończoność. Nieskończoność, która łączy, inspiruje, przeszywa, skłania do myślenia, do odczuwania emocji. Klimat, który można zobaczyć, dotknąć, uchwycić w spojrzeniach stałych bywalców. Świątynia ściąga wszystkich spragnionych nowości, świeżości, odwagi i bezkompromisowości, ale też tradycji, nostalgii i magii starych rave’ów. Bohaterami wieczoru będzie dwóch znakomitych producentów którzy sprawią, że na chwilę przeniesiemy się na berlińskie przedmieścia.

sfinks700 urodziny

PERC

Pierwszym z tych bohaterów jest Perc, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów sceny techno, którego brzmienie można zdefiniować jako unikalne, a występy live to czysta energia, surowe emocje i bezlitosny zastrzyk industrialu. Stoi na czele wytwórni Perc Trax, ale wydaje też na CLR, Stroboscopic Artefacts i Electric Deluxe. Artysta w Polsce gościł już kilkukrotnie, zawsze przyjmowany z entuzjazmem fanów techno. Z pewnością nie inaczej będzie i tym razem.

OAKE

Drugi niesamowity projekt to Oake live, specjalizujący się w eksperymentalnej elektronice. Artyści inspirują się muzyką industrialną i okultystyczną stylistyką. Ich muzyka trafiała do katalogów tak uznanych wytwórni jak Downwards, Stroboscopic Artefacts czy SNTS.

Dopełnieniem tej nocy będą sety Concept Of Thrill i Johna Wiatera na głównej scenie oraz występy Tuxedo, Soph i Eviusa na scenie barowej.

Urodziny Sfinks700, 28 września, Sopot – bilety

Sto lat Sfinks! Nie przegapcie tej imprezy i kupujcie bilety, są jeszcze dostępne na stronie Biletomat.pl.

foto: Wojtek Rojek

Polub muno.pl na Facebooku:

URODZINY SFINKS700 / PERC | OAKE LIVE - Sopot, Sfinks700 | 28.09.2019

Biletomat.pl
29 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.