8. urodziny Sfinks700 z Perc i Oake już w tę sobotę

Eventpromo

Sopocki klub Sfinks700 przygotował prawdziwą urodzinową bombę dla fanów ciężkiego techno i mrocznej elektroniki.

Nadchodzą 8. urodziny Sfinks700

Klub tak zapowiada swoje urodziny:

Muzyka elektroniczna to nieskończoność. Nieskończoność, która łączy, inspiruje, przeszywa, skłania do myślenia, do odczuwania emocji. Klimat, który można zobaczyć, dotknąć, uchwycić w spojrzeniach stałych bywalców. Świątynia ściąga wszystkich spragnionych nowości, świeżości, odwagi i bezkompromisowości, ale też tradycji, nostalgii i magii starych rave’ów. Bohaterami wieczoru będzie dwóch znakomitych producentów którzy sprawią, że na chwilę przeniesiemy się na berlińskie przedmieścia.

sfinks700 urodziny

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

PERC

Pierwszym z tych bohaterów jest Perc, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów sceny techno, którego brzmienie można zdefiniować jako unikalne, a występy live to czysta energia, surowe emocje i bezlitosny zastrzyk industrialu. Stoi na czele wytwórni Perc Trax, ale wydaje też na CLR, Stroboscopic Artefacts i Electric Deluxe. Artysta w Polsce gościł już kilkukrotnie, zawsze przyjmowany z entuzjazmem fanów techno. Z pewnością nie inaczej będzie i tym razem.

OAKE

Drugi niesamowity projekt to Oake live, specjalizujący się w eksperymentalnej elektronice. Artyści inspirują się muzyką industrialną i okultystyczną stylistyką. Ich muzyka trafiała do katalogów tak uznanych wytwórni jak Downwards, Stroboscopic Artefacts czy SNTS.

Dopełnieniem tej nocy będą sety Concept Of Thrill i Johna Wiatera na głównej scenie oraz występy Tuxedo, Soph i Eviusa na scenie barowej.

Urodziny Sfinks700, 28 września, Sopot – bilety

Sto lat Sfinks! Nie przegapcie tej imprezy i kupujcie bilety, są jeszcze dostępne na stronie Biletomat.pl.

foto: Wojtek Rojek



Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →