Projekt LAB świętuje 5-lecie. Będą niespodzianki

Wydarzenie

Już dziś odbędzie się impreza z okazji 5-lecia działalności poznańskiego klubu Projekt LAB. Na tym świętowanie się jednak nie skończy, bo w planach jest jeszcze m.in. wyjątkowa kompilacja.

5 lat temu powstał klub Projekt LAB. Zrodzony z miłości do kultury soundsystemowej, niezmiennie promuje undergroundową muzykę elektroniczną w ponad 100-letnim budynku starej destylarni w Poznaniu.

Tylko w ciągu ostatnich miesięcy na Grochowych Łąkach 5 wystąpili tacy artyści, jak m.in. Fis Rennick Bell, Emptyset, Spirit & Amit, Dune, Xosar, Kahn, Terence Fixmer, Edit Select, Legowelt, Schwefelgelb czy Umwelt. Weekedowe imprezy to nie jedyne działania klubu. W tygodniu można tam usłyszeć rapowe koncerty czy uczestniczyć w warsztatach produkcji muzyki lub skreczu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z okazji 5. urodzin klub podejmuje kolejne wyzwania: włodarze nieustannie poprawiają infrastrukturę miejsca, trwają remonty, klub szykuje nowy system komunikacji ze swoimi fanami oraz przygotowuje się do wydania swojej pierwszej kompilacji.

5 Years Of Projekt LAB” ukaże się już wkrótce, ale na razie wiemy o składance tyle, że będzie równie eklektyczna co program klubu i że pojawią się na niej artyści, których również dziś usłyszymy na imprezie urodzinowej.

fot. Cosmaya

Zagrają:
MAIN: Alexey Volkov, Goerserr live, Michal Gutkowski, Julian de Narco, Michał Nowak, Tawbaq
BAR: Qubey, MRTN., Zboro, Zariush, Cosmaya, Raq, Qnd
-1: Paszczak, Hitman, AlegriaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →