An On Bast zagra na Awesome Soundwave Festival, imprezie Carla Coxa

Festiwale News
an on bast i carl cox

Po sukcesie pierwszej edycji Awesome Soundwave Live Festival, wytwórnia Awesome Soundwave Carla Coxa (we współpracy z Beatport) zdecydowała się zorganizować imprezę również w tym roku.

Awesome Soundwave Live Festival po raz drugi

W tym roku, z powodu trwającej pandemii koronawirusa, festiwal został przeniesiony do Internetu. W line-upie znalazł się sam Carl Cox, do którego dołączą inni muzycy z całego świata: Christopher Coe + Ehsan Gelsi, Bloody Mary, Digital Afrika, Mat Playford, Giorgia Angiuli, Julien Chaptal i Satoshi Tomiie. Polskę reprezentować będzie Anna Suda, znana szerzej jako An On Bast. Producentka i performerka jest jednym z najbardziej dynamicznych talentów, a także jedną z najgłębszych badaczek dźwięku polskiej sceny elektronicznej.

Awesome Soundwave wesprze zarówno muzyków, jak i głodujących

Jako, że Awesome Soundwave solidaryzuje się ze swoimi artystami powołało do życia platformę fundraisingową, z której wpłaty w 50% trafią do występujących na festiwalu twórców, a pozostałe 50% do Crisis Kitchen Bali, organizacji założonej specjalnie po to, by wspomóc lokalną społeczność na Bali, znajdującą się na skraju głodu, z powodu wpływu obecnego kryzysu na lokalną gospodarkę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

An On Bast – Live Superbooth 19

Awesome Soundwave – miejsce dla artystów grających live-acty

Carl Cox w 2018 roku raz z Christopherem Coe założył label Awesome Soundwave (w skrócie ASW), który wydaje wyłącznie muzykę artystów grających live-acty. Obaj panowie postanowili wspomóc w ten sposób twórców, którzy na scenie robią coś więcej, niż tylko zgrywają beaty i od czasu do czasu dorzucają jakiś efekt.

Awesome Soundwave Live Festival 2020

Carl Cox (AUS)
Christopher Coe + Ehsan Gelsi (AUS / AUS) (Live Internet jam)
Bloody Mary (FR)
Digital Afrika (AUS)
Giorgia Angiuli (IT)
An On Bast (PL)
Julien Chaptal (NL)
Satoshi Tomiie (USA)
Mat Playford (UK)

ASW

Logo wytwórni ASWPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →