Znamy się z Techno 3.0 już w ten piątek

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
znamy się z techno vol. 3 już w ten piątek

W przestrzeni Techno-Kultury przy ul. Szwedzkiej 2 w  Warszawie wystąpią dla Was m.in Blooma, czyli Deas i A_GIM w formule hybrid live set, Carla Roca i Tom Palash.

Znamy się z Techno

Znamy się z Techno to polski kolektyw i społeczność zjednoczona wokół miłości do Techno i innych gatunków muzyki elektronicznej. Jak sami twierdzą, są grupą przyjaciół, która rozpowszechnia informacje o ulubionej muzyce, artystach i wydarzeniach. Prowadzą też swoją grupę na Facebooku. W najbliższy piątek po raz kolejny wejdą w rolę organizatorów rave’u.

Znamy się z Techno

Kto wystąpi 8 października na Szwedzkiej 2?

Przedstawiliśmy Wam już takich artystów Znamy się z Techno 3.0 Oto cały program artystyczny imprezy:
Line up:
AN_KA
Tom Palash
Blooma (hybrid live)
Carla Roca
The Pick b2b Jagsonify
Saint Peter b2b Killbrothers

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Blooma

Druga odsłona line-upu Znamy się z Techno 3.0

Anna i Kamila, to charyzmatyczne DJ-ki, występujące zawsze razem jako AN_KA. Ich ulubione style to mroczne Hard Techno oraz progressive i deep (a.k.a. Common Divine). Jak same mówią, nie chcą być niewolnicami jednego stylu. Zagrały w cyklu imprez Instytut Techno, The Blue Oyster, 4ΛM Events, NEVER Stop Raving, Lekko Techno, Rave Souls, Kombinat.

AN_Ka

Karierę muzyczną rozpoczęły w Warszawie na scenie klubu Smolna, a później pojawiły się na deskach takich miejsc jak ISKRA Pole Mokotowskie, Wata Cukrowa w Lunaparku czy Warszawa Główna. W ubiegłym roku zagrały na festiwalu Wisłoujście, Project Masow Art & Music Camp w Dęblinie z gościnnym udziałem gitary elektronicznej Krzysztofa Grabania i Techno Las, gdzie wystąpiły pod aliansem Common Divine.

Saint Peter (Piotr Świętochowski) b2b Killbrothers (Bartek Surała). Pierwszy artysta związany jest z Warszawą. Człowiek o bipolarnej naturze co słychać w prezentowanej przez niego muzyce. Wyróżnia go niesamowita energia za konsolą, unikalny styl w selekcji utworów oparty na różnorodności oraz ogromna wszechstronność. Dlatego też swoje sety oraz artystyczne style nazywa #day (progressive, deep, tech, melodic house & techno) oraz #night (oldschool, techno, hard techno, hardgroove).

Saint Peter

The Blue Oyster x Technovy b2b Saint Peter

Drugi pan to z kolei doświadczony DJ, który przygodę z elektroniką rozpoczął na przełomie 2004/05. Skupił się na cięższych i szybkich klimatach Hardu. Tworzy sety z autorskich produkcji i zdążył zjechać Polskę wzdłuż i wszerz. Reprezentował polską scenę hard techno m.in. w Bułgarii, Niemczech, Słowacji, Czechach czy na Ukrainie. Produkował numery z takimi artystami jak: Mario Ranieri, Frank Kvitta, AcidFlux, Leo Laker, Mahatma, SlugoS, Dj Ocram (Combat Skill) oraz wieloma innymi producentami z całego świata.

Killbrothers

Mortal Sins x Bulet Circuit Podcast #5

Znamy się z Techno 3.0 — bilety

Znamy się z Techno 3.0 odbędzie się 8 października w miejscówce Techno-Kultura w Warszawie. Bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl. Została ostatnia pula!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →