Znamy datę Audioriver Festival 2023. Bilety kupisz na Biletomat.pl

fot. muno.pl
Festiwale News
Audioriver Festival 2023 - gdzie kupić bilety, data wydarzenia

Jak już wszyscy wiemy, Audioriver Festival 2023 odbędzie się. To nie koniec wspaniałych wiadomości. Właśnie poznaliśmy datę kolejnej edycji płockiej imprezy. Ponadto mamy dla Was coś jeszcze - od teraz bilety na najważniejszy polski festiwal muzyki elektronicznej i kultury klubowej kupicie... za pomocą naszej bileterii - Biletomat.pl. Sprzedaż wejściówek startuje już w tym tygodniu!

Piękna historia trwa dalej! Jak mogliście przeczytać chwilę temu w naszym artykule, organizatorzy Audioriver Festival potwierdzili, iż przyszłoroczna edycja imprezy odbędzie się. Ta doskonała wiadomość rozgrzała wszystkich tych, którzy w ciągu 15 lat mieli okazję uczestniczyć w rodzimym święcie muzyki elektronicznej. Cieszymy się ogromnie, że kolejny raz będziemy mogli spotkać się wszyscy na plaży w Płocku.

Audioriver Festival 2023. Znamy datę 16. edycji

To nie koniec informacji ze strony włodarzy Audioriver Festival. Dziś przedstawiona została oficjalna data przyszłorocznej, 16. już edycji imprezy. Audioriver Festival 2023 odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2023. Jak co roku, na uczestników czekać będzie garść nowości.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Festival 2023 w Płocku w terminie 28-30 lipca 2023
Audioriver Festival 2023

Audioriver Festival 2023. Nowości i zmiany

Przypomnijmy – tegoroczną, 15. edycję festiwalu mocno doświadczyły warunki pogodowe. Organizatorzy stanęli jednak na wysokości zadania starając się dostarczyć uczestnikom maksimum bezpieczeństwa i komfortu, a ponadto ogrom artystycznych wrażeń. Piotr Orlicz-Rabiega, pomysłodawca i głównodowodzący Audioriver Festival, nie kryje, że tegoroczne doświadczenia zaowocowały w wiele wniosków i stały się motorem napędowym do kolejnych zmian, mających na celu podnoszenie poziomu i atrakcyjności imprezy:

…Pracujemy nad nowymi projektami aranżacji terenu i już teraz możemy zapowiedzieć, że festiwal jeszcze bardziej zmieni się pod względem wizualnym. Program artystyczny będzie równie ciekawy i różnorodny, a dodatkowo planujemy jeszcze więcej aktywności pozamuzycznych, do którego zaangażujemy osoby reprezentujące świat kultury i ważne projekty społeczne. Audioriver to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim wartości, którymi kierujemy się od samego początku – równość, wolność wyrażania siebie i wzajemny szacunek. Przygotowania do festiwalu ruszają pełną parą i już odliczamy dni do spotkania z publicznością w przyszłym roku.

Piotr Orlicz-Rabiega, organizator Audioriver Festival

Już dziś zacieramy ręce czekając z niecierpliwością na uchylenie rąbka tajemnicy skrywającej to, kogo i co zobaczymy na Audioriver Festival 2023.

Munocast. Piotr Orlicz-Rabiega: Audioriver nikogo nie wyklucza

Audioriver Festival 2023 – bilety kupisz na stronie Biletomat.pl

To jednak nie koniec nowości. Od tego roku bilety na Audioriver Festival 2023 będziecie mogli kupić za pomocą naszej bileterii – Biletomat.pl. Zakup wejściówek na imprezę nigdy nie był prostszy – czytasz artykuł, chcesz pojechać do Płocka i już! Już tam jesteś, dzięki błyskawicznemu zakupowi karnetu przez stronę Biletomat.pl. Spotkajmy się wszyscy w Płocku!

Bilety na Audioriver Festival 2023 dostępne już od 13 października na Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →