Wszystkie drogi ponownie prowadzą na Podlasie. Poznaliśmy pierwszych artystów Up To Date Festival 2022

Fot. Krzysztof Karpiński
Festiwale News
Up To Date, UTD, Festival, 2022, Białystok

Są takie wydarzenia, na których ogłoszenie czeka się cały rok. Do grupy "wybrańców" bez wątpienia należy zaliczyć białostockie Up To Date, które w Światowy Dzień Pizzy zaserwowało nam najlepszego możliwego placuszka w postaci pierwszych nazwisk w line-upie nadchodzącej edycji festiwalu. Smacznego!

Up To Date Festival 2022. Ta sama droga

Na dobre nie opadł kurz po jakże udanej (mimo dającego w kość zimna), zeszłorocznej edycji, a już trzeba ogłaszać nową. Karnety Full wyprzedane, line-up dopięty na ostatni guzik, więc nie na co czekać. Up To Date ogłaszając pierwsze 14 nazwisk trzynastej edycji swojego festiwalu, pokazał po raz kolejny, że stawia na świeżość. Utarte schematy i repetytywność nazwisk? Trzy razy „nie”.

Fot. Materiały prasowe

Up To Date Festival 2022 – line-up – pierwsze ogłoszenie artystów

Stadion Miejski w Białymstoku czy FOMO i tym razem zostaną wypchane gatunkami muzyki elektronicznej i basowej, zaczynając od ambitnego rapu, przez muzykę techno, electro, na ambiencie i współczesnej klasyce kończąc. Znane z nieszablonowych połączeń czy projektów UTD, pod tym względem, nie ma sobie równych. Kto choć raz miał przyjemność gościć w „Białostoczewie” w ramach jednego z wydarzeń Dtekka i jego ferajny, bez zastanowienia poleci każdy kolejny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niech tradycji stanie się zadość – wyczekując kolejnych, poznajmy pierwsze nazwiska Up To Date Festival 2022 (i byle bez żadnych poślizgów):

Resina pres. Speechless
Rafael Anton Irisarri
No Moon
Marta Forsberg
Kevin Murf
Jareme Hill b2b Sunil Sharpe
DJ Hype
Dirk Serries
CYRK
Cyan85
Claudio PRC ambient LIVE AV.
Anna Borsuk b2b Daisy Cutter

Up To Date Festival 2022 – gdzie kupić bilety i w jakich cenach?

Up To Date Festival 2022 odbędzie się 2-4 września 2022 w Białymstoku. Bilety na festiwal są dostępne na stronie Biletomat.pl. Kupicie je już teraz!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →