Wolność w rytmie techno. Nadchodzi KONEKT FESTIVAL

Fot. Paulina Szklarska / mat. organizatora
Eventpromo News

Organizatorzy festiwali zdają sobie sprawę, że coraz ważniejszą rolę w budowaniu charakteru imprezy, odgrywa skupienie się na uczestniku i jego doznaniach, nie zaś na wyliczance oklepanych nazwisk. Klimat wydarzenia, na który składa się nie tylko muzyka, lecz wiele pobocznych aspektów, staje się priorytetem i jednym z najistotniejszych czynników, przez pryzmat których coraz większa liczba ludzi dokonuje wyboru gdzie w tym roku udać się potańczyć. Włodarze KONEKT FESTIVAL mają tego świadomość, dlatego tworzą imprezę w oparciu o inne wartości niż inni, przywiązując szczególną wagę do tego, co powinno być zawsze na pierwszym miejscu - do szczęścia wszystkich uczestniczących. Podobnie będzie także w tym roku.

Jak sami mówią:

Gdzieś pomiędzy oldskulowym techno, klimatami hippisowskiej wolności a lekkim powiewem ciepłych dźwięków ambientu znajduje się KONEKT Festival. Odbywa się on na terenie urokliwego pałacyku, w otoczeniu soczystej zieleni i rozwieszonych między drzewami hamaków. Zapach lata – tak właśnie pachnie festiwal, który może być odpowiedzią. Docenią go szczególnie ci, którzy zmęczeni wielkimi imprezami, pragną nie tylko potańczyć, ale także poleżeć i po prostu żyć chwilą. Na KONEKcie nie zgubisz się w gąszczu scen, a dotarcie do nich nie będzie mozolną wyprawą, lecz prawdziwą przygodą.

Trudno o lepszą autoprezentację i zarazem rekomendację. KONEKT FESTIVAL już po raz trzeci zaprasza na święto wolności w rytmie techno. Wolności od ograniczeń i oczekiwań. Nikt niczego nie musi – wszyscy mogą wszystko.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KONKET FESTIVAL – fot. Roland Okon / mat. organizatora

KONEKT FESTIVAL. Wolność od ograniczeń

Na 3. edycji KONEKT Festival zagrają głównie nowi artyści, którzy przyjadą z różnych zakątków Polski. Jak co roku kładziemy mocny nacisk na zróżnicowaną selekcję muzyczną. W nocy czeka nas przekrój po gatunkach techno z naciskiem na opowieść. Chcemy, by każdy znalazł tam swój rozdział w tej historii – zarówno fani spokojniejszego, bardziej hipnotycznego i intelektualnego brzmienia, jak i amatorzy ‘mocnych wrażeń’. Będą głównie DJ sety, ale również live acty. Dzień rozpoczynać będziemy dźwiękami ambientu, downtempo, idm, house, progressive czy minimal techno. Noc to czas na mroczniejszą stylistykę, jak groove, hypnotic, hard czy industrial

W ten sposób imprezę zapowiadają organizatorzy. Z jednej strony „dla każdego, coś miłego”, z drugiej świadoma dywersyfikacja stylistyczna będąca wyrazem sprzeciwu wobec dyktatury dominujących trendów na scenie klubowej. Różnorodność gatunkowa to nie tylko oczywisty atut, ale i element świadomego budowania atmosfery podczas imprezy – w ciągu dnia lżejsze brzmienia, a im dalej w noc tym ciężej i dynamiczniej. Taka koncepcja musi spotkać się z aprobatą uczestników.

KONKET FESTIVAL – fot. Gabi Moon / mat. organizatora

Aby zapewnić maksimum wrażeń słuchowych, na imprezie obecny będzie najwyższej klasy soundsystem dostarczony przez ekipę SLAP. Immersyjne doznania wzmocnią zaawansowana oprawa wizualna, a także nowe, rozbudowane instalacje.

KONEKT FESTIVAL – line-up

Przejdźmy do tego, co najważniejsze, a zatem do line-upu. Poznajcie skład tegorocznej edycji KONEKT FESTIVAL:

CJ Art / Cranz / date with kate
dd / día / Eltron / Felis Silvestris / Filz Decke
Hedonist / Juru / KXYXꓘ (live) / Marciniak
Melania . / MERVH / Minna Murra / Mistic / MKO
Patron / Prncs Error / Rethe (live) / Roksana
Vandalic b2b 5DT / VVYDRA / ya.khub

W tym miejscu warto wymienić innych twórców_czynie, którzy będą odpowiedzialni za pozostałe aspekty festiwalu. Dekoracjami zajmie się Sym8ioza , z kolei kwestia oświetlenia leżeć będzie w rękach Black Light Events. Za oprawę artystycznę odpowiadać będą m.in. Kamila Lipka i Katarzyna Matusz, a warsztaty poprowadzą Ewa Żurakowska i Marta Bobin (to nie koniec ogłoszeń w tym zakresie!). Oprawa wizualna powierzona została doborowemu gronu VJów i VJek: Afterglow, OlaWolan, VJ Nie wiem oraz VJ Optical.

KONKET FESTIVAL – fot. Paulina Szklarska / mat. organizatora

KONEKT FESTIVAL – techno w pałacowych murach

Wisienką na torcie jest lokalizacja, w której odbywać się będzie KONEKT FESTIVAL. Jest nią urokliwy Las Palace w Chociczy. Wokół kompleksu znajdziemy strefę festiwalową, w której nie zabraknie wszystkiego, co potrzebne do dobrej zabawy i komfortowego wypoczynku.

LAS PALACE – fot. facebook.com/konekt.festival

KONEKT FESTIVAL – bilety

Co się zatem stanie, jeśli połączymy wszystkie elementy składające się na KONEKT Festival? Otrzymamy niezwykle smakowity kąsek letnich wrażeń i muzycznych wojaży. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że KONEKT to istna kwintesencja beztroskich wakacji z dala od codziennego pośpiechu. To klimat przyjaźni i długich nocy spędzonych przy ognisku, tańca do utraty tchu i zaraźliwej, wręcz pozytywnej energii, gdzie ma się wrażenie, że wszyscy się znają.

Trudno nie zgodzić się z organizatorami i jednocześnie nie pokusić się o to, by przekonać się o tym na własnej skórze. Przypomnijmy – KONKET FESTIVAL odbędzie się w dniach 12-14 lipca w Chociczy. Za karnet z polem namiotowym zapłacimy obecnie tylko 259 zł. Pospieszcie się! Bilety znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →