KONEKT FESTIVAL 2023 w nowym miejscu

fot. KONEKT FESTIVAL / materiały prasowe
Eventpromo
konekt festival

Między 7 a 9 lipca powraca do nas KONEKT Festival w drugiej, bogatszej o doświadczenia, napędzanej wciąż żywymi wspomnieniami odsłonie. Zobaczcie co Was czeka!

MUSIC, VIBE, UNITY, JOY, ART, pięć elementów, jeden mianownik – KONEKT

Wszystko dookoła płynie i się zmienia. Po zimie przychodzi wiosna, księżyc na nieboskłonie nieustannie rośnie i znika, a po każdej nocy nastaje dzień. Z siedziby rodu von Herbersteinów w Gorzanowie – miejsca pierwszej edycji festiwalu – zabieramy Was do Chociczy w Wielkopolsce. Malowniczo usytuowany, otoczony parkiem XIX wieczny dworek pozwoli nam się sKONEKTować raz jeszcze, tym razem wokół dwóch scen: DZIEŃ oraz jej siostry NOC.

las palace
Las Palace / fot. Paulina Szklarska

W tym roku zależy nam na tym, aby dostarczyć Wam zbilansowany koktajl energetyczny, dlatego pierwsza scena zasili nas lżejszymi klimatami, swobodnie konsolidując electro, break, disco, house i gdziekolwiek nas ten trip zaprowadzi. Akt drugi nie będzie się już z nami tak cackał – tu serwis dobrze znany z pierwszej edycji, a w nim przede wszystkim techno i jego szeroki wachlarz gatunkowy. Jak i poprzednio, obok DJ setów nie zabraknie live actów, które wynoszą performance na zupełnie inny poziom.” – zapowiadają organizatorzy

Na ten moment ogłoszeni artyści festiwalu to: Grażyna Biedroń, KONTAKT TECHNO (live), Mislaw, PAWEL, a w tym tygodniu do składu dołączyli Ant0n, Dolam, naked relaxing i Wix Collina. O nagłośnienie na festiwalu zadba doskonale Wam znana, niezawodna wrocławska ekipa – SLAP.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Poniżej aftermovie z pierwszej edycji wydarzenia, która odbyła się w Pałacu w Gorzanowie:

KONEKT Festival 2022 | Aftermovie

KONEKT FESTIVAL 2023 – bilety

Na Biletomat.pl w sprzedaży druga pula wejściówek na KONEKT Festival 2023, który odbędzie się w dniach 7-9 lipca w nowej lokalizacji – Las Palace, znajdującej się nieopodal Nowego Miasta nad Wartą, gminie Chocicza. Do końca kwietnia bilety z II puli ARTFUL DODGERS są do nabycia w cenie 199 złotych. Ważne info – w cenę biletu wliczone jest pole namiotowe z sanitariatami!

Również w tym roku nasze wydarzenie będzie fuzją doznań audiowizualnych, nietuzinkowej scenografii, oprawy świetlnej w akompaniamencie wystaw, aktów performatywnych i warsztatów, które pomogą nam zacieśnić więzy naszej beat rodziny. Rodziny nowoczesnej, w której tolerancja, otwartość i bezpieczeństwo to wartości bazowe i kluczowe. To się nie zmieniło, najważniejsi dla nas jesteście WY, każda osoba i jej unikatowa energia – wartość, dzięki której wszystko to ma sens. – zapewniają organizatorzyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →