Wolf + Lamb debiutują z albumem

News

Duet Wolf + Lamb w relatywnie krótkim czasie stworzył markę rozpoznawalną niemal w całym biznesie muzyki elektronicznej. Teraz artyści mają zamiar wydać swój debiutancki album.

Wolf + Lamb to nie tylko nazwa duetu, w skład którego wchodzą Zev Eisenberg oraz Gadi Mizrahi, lecz także wytwórnia oraz cykl imprez. Panowie w wykształcenia są muzykami i oboje pochodzą z Brooklynu. Wspólnie zaczęli tworzyć muzykę już dekadę temu, jednak dopiero w 2006 roku wraz z założeniem własnej wytwórni, ukazły się ich pierwsze produkcje. Ostatnio dla labelu Wolf + Lamb swoje numery wydawali m.in.: Soul Clap, Hot Natured, Seth Troxler czy też Nicolas Jaar.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Debiutancki album Wolf + Lamb” – „Love Someone” powstał w zeszłym roku, podczas ciągłego tournee duetu po całym świecie. Materiał na płytę był nagrywany w studiach w Londynie, Nowym Jorku oraz Zurychu. Na płycie znajdziemy 7 premierowych numerów. Na „Love Someone” usłyszymy także utwory Wolf + Lamb powstałe w kolaboracji Smirkiem oraz Dyed Soundorom.


„Dyed Soundorom spotkaliśmy ostatniego lata w Club Der Viz i od razu zakochaliśmy się w jego muzyce. To prawdziwa bomba! To jeden z najbardziej konsekwentnych DJ’ów wśród naszych przyjaciół muzyków. Oboje jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy z nim współpracować.” – opowiadają Wolf + Lamb

 

Jak mówią sami artyści, na „Love Someone” znajdziemy utwory z różnych gatunków muzycznych idealnie pasujących zarówno do klubu jak i w drodze do niego.

 

Wolf + Lamb – Love Someone

Data wydania: 14.06.2010

 

 

Tracklista:
01. Just for Now
02. Shoeshine Boogie (Wolf + Lamb Remix)
03. Love Someone
04. Want Your Money (Dyed Soundorom Wants Your Love remix)
05. I Know You’re Leaving
06. Monster Love feat. Smirk
07. Want Your MoneyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →