Gdzie Soul Clap oraz Wolf + Lamb kupują płyty? WYWIAD!

Wywiad

Pod koniec kwietnia Soul Clap & Wolf + Lamb zagrali w jednym z berlińskich sklepów z płytami. Z tej okazji serwis Electronics Beats postanowił przeprowadzić wywiad z amerykańskimi artystami.

Oye Records to jeden z najbardziej popularnych sklepów z płytami w Berlinie, który funkcjonuje w samym sercu dzielnicy Prenzlauer Berg już od 2002 roku. Choć miejsce to jest stosunkowo małe, na półkach znajdziemy tysiące płyt winylowych. Muzyka jest tu tak samo różnorodna, jak sami klienci Oye Records. Najczęściej można tu znaleźć nowo wydane perełki z takich gatunków jak: funk, hip-hop, soul, disco, jazz, techno, house, drum’n’bass, dubstep czy też reggae.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W sklepie często spotkać można również lokalnych djów przebierających pudła z płytami. 26 kwietnia tego roku na imprezie zorganizowanej przez Oye Record zagrały dwa amerykańskie duety – Soul Clap & Wolf + Lamb

Internetowy magazyn Electronics Beats postanowił z tej okazji przeprowadzić wywiady z artystami, z których dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o początkach kariery, inspiracjach, twórczości i planach na przyszłość Soul Clap oraz Wolf + Lamb.
Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →