Woda Beach Bar – letnia miejscówka w Katowicach

Eventpromo

Dziś przedstawimy Wam jedną z ciekawszych miejscówek na katowickiej mapie kulturalnej. Woda Beach Bar to urokliwy lokal, w którym coś dla siebie znajdzie każdy miłośnik muzyki elektronicznej i nie tylko.

Woda Beach Bar – urokliwa plaża w Katowicach

Woda Beach Bar to jedno z tych miejsc, które w doskonały sposób wpisują się miejski letni klimat. Lokal położony jest na największej plaży w Katowicach o powierzchni 4000 m2, co samo w sobie stanowi atrakcję. Na terenie obiektu znajduje się taras widokowy, z którego możemy podziwiać Dolinę Trzech Stawów, znaną wam zapewne z OFF Festivalu. Jeśli do tego dodamy doskonałą atmosferę, kolorowe drinki, leżaki i świetny program artystyczny otrzymamy miejscówkę, w której po prostu chce się spędzać czas.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Woda Beach Bar – wydarzenia artystyczne i muzyczne

No właśnie, wspomniałem o programie artystycznym. Jeśli miejsce nie zachęciło was jeszcze swoją czarującą infrastrukturą i lokalizacją, to zapewne przemówi do Was to co się tam dzieje. A trzeba przyznać, że dzieje się wiele.

Woda Beach Bar to miejsce, w którego krwiobiegu płynie kultura. Sobotnia i niedzielna yoga na świeżym powietrzu, animacja czasu dla najmłodszych, pub quizy, a wieczorem muzyka. Elektronika w najlepszym wydaniu. Jeśli nie wierzycie rzućcie okiem na zbliżające się tygodnie w tym miejscu.

24 lipca – AGIM i Vitcat, 25 lipcaDuss i Sincz. Jeden z najbardziej elektryzujących duetów na polskiej scenie techno wspierany przez prawdziwego wyjadacza.

The Blue Oyster Exxtra: DUSS

1 sierpnia w Woda Beach Bar usłyszymy magików z The Very Polish Cut Outs, a 8 sierpnia prawdziwa bomba – Adana Twins!

Adana Twins @ Palais Longchamp in Marseille, France for Cercle

Wszystko to sprawia, że Woda Beach Bar staje się jedną z najatrakcyjniejszych letnich miejscówek w Polsce. Jeśli nadal macie jakieś obiekcje – zajrzyjcie tam, a na pewno się przekonacie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →